Marianna z Pezinka: Len vďaka informáciám od Kvitku je moja skincare dôsledná #rozhovorysozakaznikmi

Ani sme sa nenazdali a máme tu už tretí rozhovor s jednou z vás! Dnes vám predstavíme ďalšiu našu dlhoročnú zákazníčku, jej rutinu a opíše nám aj svoju cestu, ako a kedy začala ona kvitnúť do krásy. Marianna pochádza z Pezinka, ale už roky žije v obci Limbach pri Pezinku.

Má 39 rokov a dve deti, ktorým venuje väčšinu svojho času. Miluje cestovanie, lyžovanie, spoznávanie nových krajín, prechádzky v prírode s jazvečíkom Buddym a dnes sa dozvieme viac aj o jej láske k prírodnej kozmetike. Príjemné čítanie!

Keď vyskúšanie stojí za to!

Marianna prvýkrát Kvitok objavila na eshope nášho obchodného partnera: “Prvý produkt od Kvitku na vyskúšanie som kúpila na jednom eshope, kde zvyknem kupovať prírodnú kozmetiku. Práve tú uprednostňujem, lebo som rada, keď môžem svojou kúpou podporiť slovenských výrobcov a myslím si, že ich produkty sú často oveľa kvalitnejšie, než u mnohých “vykričaných” značiek, kde platíme len za zvučné meno.” Sme veľmi radi, ak sa rozhodnete svojou kúpou podporiť lokálnych výrobcov nie len kúpou, ale aj spätnou väzbou či sledovaním na sociálnych sieťach.

Začalo to našimi bestsellermi

Mnoho z vás sa k nám a ďalším našim produktom dostalo vďaka vyskúšaniu niektorého z našich najpredávanejších produktov. Rovnako to bolo aj u Marianny: ,,Ako prvé som objednala zinkovú tyčinku na akné pre dcéru a keďže nás čakala dovolenka, objednala som aj tuhé šampóny. Boli sme veľmi spokojné, bola som rozhodnutá, že je čas vymeniť kozmetiku za inú značku, tak som si objednala od vás skúšobný balíček Anti Age od Solution. Odvtedy už len prikupujem.” Skúšobné balíčky sú skvelá voľba ako si vyskúšať viacero produktov a zistiť, čo vám najviac sedí. Vyskúšajte aj vy naše balíčky starostlivosti o pleť, ak ste stále nenašli ten správny základ.

Zázračná SOS tyčinka

Aj podľa Marianny výborne zaberá na akné. ,,Za mňa je top produkt aj firming face toner, ktoré som dovtedy nepoužívala vôbec a teraz sa teším na každú jeho aplikáciu a to ráno aj večer. Mám po ňom veľmi príjemný pocit, no musela som si na začiatku zvyknúť na jeho špecifickú vôňu.” Špecifické prírodné vône sú pre naše produkty charakteristické, keďže nepoužívame žiadne syntetické parfumácie. Produkty si tak zachovávajú arómu použitých surovín. Keď sa v našej voňavej dielni vyrába práve SOS tyčinka, nechceli by ste tu byť. Ak máte radi našu SOS tyčinku, vyskúšajte určite aj naše nové SOS lokálne sérum na vyrážky.

Moja denná skincare rutina

Zaujímalo nás aj u Marianny, ako vyzerá jej skincare denná rutina: ,,Ráno použijem čistiaci gél, toner, krém na oči a denný BB krém s UV faktorom. Keďže mám mastnejšiu pleť, nepoužívam podkladový krém. Večer sa odlíčim olejom, vyčistím si pleť gélom, použijem toner, po chvíli aplikujem sérum na oči a sérum na pleť. Po vsiaknutí použijem krém na oči a pleťový krém. Nedávno som si objednala aj peeling na báze ovocných AHA kyselín. Pred špeciálnymi príležitosťami použijem masku pod oči.”

Vysvetľovanie prináša výsledky

Veľa času a energie venujeme aj vysvetľovaniu dôležitosti jednotlivých produktov. Práve to pomohlo aj Marianne: ,,Musím sa priznať, že moja skincare nebola nikdy dôsledná a len vďaka Kvitku a vášmu praktickému vysvetleniu významu každého jedného produktu a postupnosti krokov sa o pleť starám tak, ako si zaslúži. Aktuálne mám celú skincare radu Solution Anti Age, je to asi 11 produktov.” Sme veľmi radi, ak kvitnete do krásy aj vďaka novým vedomostiam, ktoré vám posúvame.

Tip od Marianny na záver

,,Vždy pred spaním sa nezabudnite dôkladne odlíčiť a vyživiť pleť, aby si naozaj oddýchla.” Podľa Marianny je dôležité pravidelne sa o seba starať už od mladšieho veku (25-30) a my s ňou na 100% súhlasíme.

Marianne my ďakujeme za príjemný rozhovor a nabudúce vám predstavíme ďalšiu našu zákazníčku. Máte aj vy príbeh o tom, ako a s čím vám naša kozmetika pomohla? Určite si ho nenechajte len pre seba a napíšte nám o ňom na info@kvitok.sk ! 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *