Referencie

Naša značka Kvitok® rozkvitá hlavne vďaka vám. Veľmi si vážime vašu dôveru a ďakujeme, že nás stále posúvate vpred. V prípade, že nám chcete zanechať referenciu/hodnotenie, použite náš formulár
Zašlite nám hodnotenie

Lýdia Gaždíkova

Super šampony na vlasy

Anna

Produkty od Kvitku som si oblubila nie len ja ale aj moja rodina. Najviac mi vyhovuje rada Solution, ale aj detske produkty, ktore tu nakupujem pravidelne.

Martina Fureková

Vašu kozmetiku mi poradila moja kolegyňa z práce, za čo jej veľmi pekne ďakujem. Už som nevedela, aký sprchovací gél si mám kúpiť, aby ma nesvrbelo celé telo. Vyskúšala som naozaj všetko aj z lekárne. Ale až po použití sprchovacieho gélu značky Kvitok som bola naozaj spokojná. Telo ma vôbec nesvrbí a dokonca krásne vonia. Taktiež používam imntímny gél, s ktorým som tiež veľmi spokojná. A po prečítaní recenzií, ktoré tu sú, vidím, že musím vyskúšať aj ďalšie produkty :). Ďakujem veľmi pekne.

Olejárová Slávka

Používam Kvitok kozmetiku už viac ako 2 roky začala som tuhými šampónmi Vzácne drevo a Maca. Upravila sa mi hlavne pokožka vo vlasovej časti a aj kvalita vlasov a používam ich do dnes. Potom som vyskúšala skúšobnú sadu slivkový denný a nočný krém plus sérum. Pleť sa mi zlepšila pekne zjednotila a ak my aj vybehnú nejaké tie “pupaky” tak sa veľmi rýchlo zahoja a zmiznú . Dnes už používam skoro všetko z Kvitoku lebo som veľmi spokojná a hlavne hľadala som niečo Slovenské , prírodné a rešpektujúce prírodu a našla som . Ďakujem

Bibiana

Vase vyroby mam vdaka mojej dcerke, ktora ma vzdy zasobuje. Vyhovuje mi sampon aj tuhy dezodorant. Vdaka

Sofia Vrabecová

S kozmetikou značky Kvitok som veľmi spokojná. Prvý produkt som dostala od mojej sestry na narodeniny a po pár mesiacoch sa mi výrazne zlepšila pleť, začo som nesmierne rada. Po tejto mojej skúsenosti zvažuje kúpu podobných produktov aj moja sestra. Vrelo odporúčam pre každého. Myslím si, že si tu každý vie nájsť kozmetiku, ktorá je určená práve pre neho.

cucabezlepku

Kozmetiku som objavila pred pár rokmi, pri problemoch s ekzémami. Veľmi mi vtedy pomohla sada pre citlivú pleť. Roky používam vodu s damašskou ružou a Vaše odličovacie mlieko, ktoré je úplný raj pre moju citlivú pleť.

Zuzana Scheerová

Som nesmierne spokojná. Stále sa vraciam po sérum s vitamínom B3, lebo mi neskutočne pomáha na pleť. Mala som mastnú, problematickú pleť. Používaním B3 sa mi krásne hojí akné a pleť sa mi prirodzene leskne, nemám už viac pocit mastného filtra na pleti. Vždy sa moc teším na čas, keď si znova objednám.

Lenka

Za mňa šľahané maslo je najlepší produkt na telo, rýchlo sa vstrebe, nezanecháva mastný film do druhého dňa. Som spokojná, budem kupovať opakovane.

Maria

Začala som štartovacím balíčkom s čistiacim olejom, denným a nočným krémom a rúžovou vodou, a naozaj ma “naštartoval”, lebo výsledky sa dostavili už po prvých dňoch. Pleť je naozaj jemnejšia, ale zároveň pružnejšia. Veľmi tiež oceňujem odborné poradenstvo a blogy. Veľká vďaka.

Anna

Prvý krát som si objednala slivkový krém pre zrelú pleť (50+) denný a čistiaci olej čistá pleť pre suchú a citlivú pokožku, veľmi dobrá reakcia na obidva produkty, pleť je svieža, bez podráždenia, príjemná vôňa, zatiaľ som veľmi spokojná… určite pribudnú aj ďalšie produkty z vašej širokej ponuky.

Eva Majerová

Prírodný deodorant chladivý vánok- som veľmi spokojná ako s balením tovaru tak aj s kvalitou, veľmi pekne vonia oripomína mi lúku, pokosenú trávu, je svieži a trvácny, už som si objednala ďalší aj ďalší typ, ten tiež vonia sviežo a jemne kvetinovo

Žiadne ďalšie referencie

Toto je posledná stránka