Ocenenia a certifikáty

Sme prvá ručne vyrábaná slovenská kozmetika s medzinárodne uznávaným Cruelty Free certifikátom (predtým známy ako certifikát HCS – Humane Cosmetics Standard). Vďaka tomu, že naše produkty prešli týmto prísnym auditom patríme medzi celosvetovo pôsobiace kozmetické značky s tou najvyššou kvalitou. V našej ponuke nájdete vegánske kozmetické produkty pre komplexnú starostlivosť o pleť, telo a vlasy. Nechajte si poradiť, ktoré výrobky sú pre vás tie pravé a rozkvitnite s nami do krásy.

Ing. Martina Dudová, PhD.

Odborný garant

Ing. Martina Dudová, PhD., absolvovala štúdium na Lekárskej fakulte a časom aj inžinierske a doktorandské štúdium v oblasti chémie. V Kvitku má na starosti vývoj produktov – od vymyslenia a otestovania originálnych receptúr cez certifikáciu až po následné uvedenie výrobkov na trh. Preto pokračuje aj ďalej v samoštúdiu dermatológie, výroby prírodnej kozmetiky v Londýne, aromaterapie či ajurvédskej medicíny so zameraním na pokožku alebo marketingu. Okrem toho pre vás píše blog a radí vám s vašimi kozmetickými problémami. Za svoju činnosť získala viaceré významné ocenenia. Najväčšou odmenou pre ňu však je spokojný zákazník.

 

Úspešná živnostníčka 2017

PODNIKATEĽKA SLOVENSKA 2017

Prvé významné ocenenie získala Martina Dudová ako víťazka kategórie ÚSPEŠNÁ ŽIVNOSTNÍČKA 2017, v súťaži Podnikateľka Slovenska 2017 a tiež ako jedna z piatich víťazov súťaže Mladý inovatívny podnikateľ 2019 dostala ocenenie časopisu Profit za Najinšpiratívnejší podnikateľský príbeh.

Osobnosť FMMR

OCENENIE UNIVERZITY – OSOBNOSŤ FMMR

V roku 2018 obdržala aj osobné ocenenie od svojej alma mater – OSOBNOSŤ FMMR. Túto cenu si obzvlášť váži, pretože práve tam získala cenné vedomosti a skúsenosti, ktoré dnes využíva pri podnikaní.

CRUELTY FREE

SLOVENSKÁ HANDMADE KOZMETIKA S CERTIFIKÁTOM CRUELTY FREE

Značka Kvitok® získala ako prvá ručne vyrábaná slovenská kozmetika oprávnenie pre používanie medzinárodne uznávaného loga spoločnosti Cruelty Free International Leaping Bunny – predtým známe ako certifikát HCS alebo Humane Cosmetics Standard. Je to jediný celosvetovo platný certifikát pre kozmetické spoločnosti, ktorých výrobky nie sú testované na zvieratách. Všetky naše produkty (a aj suroviny v nich používané) spĺňajú prísne kritériá Cruelty Free International Leaping Bunny programu, zlatého štandardu pre „cruelty free“ kozmetiku.

CHCETE SA DOZVEDIEŤ VIAC?

PRODUKTOVÝ PORADCA