Prémiová wellness kozmetika

Správny výber kozmetickej značky ako partnera pre váš biznis je kľúčový. Pomôže vám zostať verný svojim hodnotám a posilní i vaše firemné postavenie. Najlepšia wellness kozmetika je totiž taká, ktorá odráža vašu identitu a dopraje vašim zákazníkom top kvalitu prírodných produktov, ktoré naozaj splnia, čo sľúbia.

SOLUTION by Kvitok® PROFESSIONAL

Kvalitná prírodná wellness kozmetika SOLUTION by Kvitok® PROFESSIONAL nájde využitie v kozmetických salónoch, vlasových štúdiách, hotelových wellness centrách aj kúpeľoch. Použiť ju môžete na profesionálne ošetrenie pleti, ozdravujúce a relaxačné masáže pre svojich hotelových hostí a zákazníkov.

Základom každej spolupráce je individuálny prístup, poradenstvo a zaškolenie pomocou edukatívnych katalógov a edukačných YouTube videí. Poskytujeme tiež logistickú a marketingovú podporu. Samozrejmosťou sú vzorky zdarma, katalógy, letáky, tašky a iné propagačné materiály. Po dohode zabezpečíme i výrobky do súťaží, produkty k pleťovým ošetreniam či grafické spracovanie darčekových poukážok.

Staňte sa naším partnerom na ceste za zdravšou pokožkou a doprajte svojim zákazníkom top kvalitu ručne vyrábaných prírodných produktov zo Slovenska.

Chcem spolupracovať

Slovenská prírodná prémiová wellness kozmetika

Naša profesionálna wellness kozmetika SOLUTION by Kvitok® PROFESSIONAL sa vyznačuje vysokým obsahom aktívnych látok s vedecky podloženými účinkami.

Všetky produkty sú maximálne jemné, šetrné a rešpektujú lipidový ochranný film pokožky. Neobsahujú žiadnu parfumáciu. Aróma je jemná, čistá a prirodzená v závislosti od prírodných zložiek, ktoré sú vo výrobkoch obsiahnuté. Kozmetika je určená pre mužov aj ženy.

Väčšina produktov SOLUTION by Kvitok® PROFESSIONAL sa vyrába bez nutnosti zahrievania, čo umožňuje maximálne zachovanie kvality všetkých surovín vo výrobkoch. Jedinečné  účinky, zloženie a komfortné používanie je dôvodom, prečo dokážeme konkurovať i zahraničným kozmetickým značkám. Presvedčte sa o tom aj vy.

Chcem si pozrieť ponuku 

Starostlivosť o pleť

Celú komplexnú rutinu starostlivosti o pleť tvorí niekoľko krokov, ktoré sa navzájom dopĺňajú, či už v rámci každodennej domácej starostlivosti alebo tej profesionálnej v kozmetickom salóne.

 

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE Kvitok®?

Vlastný výskum a vývoj

Certifikát netestované na zvieratách

Slovenská ručná výroba

20 000+ spokojných zákazníčok

6 000+ produktových recenzií v eshope

Starostlivosť o pleť je prirodzenou súčasťou nášho života

„Ak chceme vyzerať sviežo a mlado, je žiadúce a veľmi dôležité venovať svojej pleti primeranú pozornosť. Prémiový wellness rad SOLUTION by Kvitok® PROFESSIONAL sme vyvinuli s cieľom zabezpečiť maximálnu kvalitu luxusnej prírodnej kozmetiky, ktorá zaručí pohodlné a odborné ošetrenie vo vašom salóne alebo wellness centre. Vďaka komplexnému systému starostlivosti o pleť, telo a vlasy zvnútra i zvonka prináša táto profesionálna wellness kozmetika viditeľné a dlhodobé výsledky. Zároveň, v Kvitok® robíme všetko preto, aby sme boli stabilným a dôveryhodným partnerom. Neustále počúvame potreby našich B2B partnerov a reagujeme na ne novými produktami a službami. Radi poradíme i s výberom profesionálnej wellness kozmetiky na mieru. S nami sa naši partneri nemusia báť, že šliapnu vedľa. Máme vlastný vývoj produktov, za ktorých kvalitou neoblomne stojíme. Veľmi nás teší i to, že sme si dokázali vybudovať priazeň niekoľkých desiatok tisíc spokojných zákazníčok, o čom svedčia i tisíce pozitívnych referencií k našim produktom. Presvedčte sa o tom aj vy a ponúknite svojim zákazníkom nadštandardné ošetrenie prémiovou prírodnou kozmetikou s vysokým obsahom aktívnych látok a vedecky podloženými účinkami.“

 

Ing. Martina Dudová, PhD.
Zakladateľka značky Kvitok®

Zaujala vás naša slovenská prírodná wellness kozmetika?

Neváhajte a napíšte nám. Pošleme vám cenovú ponuku, poradíme s výberom alebo prezradíme, ako pracovať s profesionálnou wellness kozmetikou SOLUTION by Kvitok® PROFESSIONAL.

  Salón HM Cosmetics

  „Klientom a sebe doprajem to najlepšie, a preto si vyberám nielen rozumom, ale hlavne srdcom, a o tom je aj celý koncept firmy Kvitok®. Konkrétne táto firma oslovila mňa s cieľom spolupráce a som vďačná od prvého stretnutia, až po testovanie produktov, ktoré som si zamilovala nielen ja, ale aj klienti, ktorí navštevujú môj salón. Prečo práve táto značka? Pretože naozaj ponúka voňavý svet kozmetiky, ktorý je vyrábaný z tých najkvalitnejších surovín. Pre tých, ktorí milujú relax, nadštandard, ale aj pre tých najcitlivejších. Maťka myslela na všetko, a tak produkty nielen krásne voňajú, majú skvelú konzistenciu, ale spĺňajú aj všetky predpoklady pre krásnu pleť v každom veku. Ďakujem za príležitosť byť súčasťou vášho sveta.“

  ~Marianna Habaľová, kozmetický salón HM Cosmetics, Michalovce

  Salón Jolli

  „Vaša značka ma prvotne zaujala tým, že je to naša prírodná slovenská kozmetika, ktorá sa vyrába v našom regióne. Veľmi sa mi páči aj názov Kvitok, keďže je to pomenovanie pre kvietok z nášho východniarskeho jazyka. Po stretnutí s vami a oboznámení sa dôkladnejšie s produktmi, som hneď vedela, že je to tá pravá kozmetika pre môj salón. Nepracujem s ňou dlho, no už po krátkej dobe vidím krásne výsledky, a to nielen ja, ale aj moje zákazníčky. Samy cítia a vnímajú prírodu, ktorá je obsiahnutá vo vašich produktoch. Chcú vedieť viac o výrobkoch, a samozrejme aj im je sympatické to, že je to z našej slovenskej prírody. Som veľmi rada, že máme takých šikovných a úspešných ľudí ako ste vy. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.“

  ~Júlia Siváková, kozmetický salón Jolli, Prešov

  Salónek BIOTýna

  „S maskami SOLUTION by Kvitok® PROFESSIONAL jsem neskutečně spokojená. Mám spousty klientek s akné pletí a černými tečkami a nádherně masky zatahují rozšířené nebo vyčistěné póry.“

  ~Kristýna Hrdličková, harmonický salón BIOTýna, Horoměřice

  Salón Viťka

  Kosmetické ošetření provádím  pouze vašimi produkty „KVÍTOK“. Vzhledem k tomu, že si léta vyrábím domácí kosmetiku sama doma, tak jsem důkladně prošla složení všech produktů a jsem s nimi spokojena a nebudu měnit a ráda bych nadále s Vámi spolupracovala. Léta pracuji také jako masérka a aromaterapeutka, takže mé kosmetické ošetření je bráno i jako terapie bylinami, což Vaše produkty naprosto splňují a k tomu samozřejmě kosmetická masáž, která nikdy není vynechána. Zároveň je perfektní, že si mohu do masky nebo podle pleti samostatně sama vybrat jednodruhové sérum. Mé zákaznice se cítí spokojeně a odpočatě a zároveň reaguji velmi pozitivně na kosmetiku „KVITOK“

  ~Vítězslava Kuchařová, Salón Viťka, Roubenka Pod Lesem

  JG Ateliér

  S kosmetikou Kvítok Solution pracuji teprve chvíli. V nabídce kosmetických ošetření mám zatím jen formu Anti-age. Nicméně k prodeji koncovému zákazníkovi mám větší škálu produktů, ať už od řady Kvítok nebo Kvítok solution. Značka se celkově stává hodně oblíbenou mezi mými zákaznicemi. Z některých produktů, jako je třeba odličovací olej z řady Solution nebo květové vody, jsou opravdové srdcovky. Za mě osobně se s produkty moc dobře pracuje a dosahuji s nimi překvapivých výsledků. Jediné, co mi u produktů trošku chybí jsou vůně. Nemyslím tím nějaké umělé parfémy, ale pracuji ještě s jinou značkou kosmetiky, která je taktéž 100% přírodní a má více aromaterapeutický bylinkový účinek. Danou značku používám k relaxačním ošetření pleti. Řadu Anti-age si klientky vybírají cíleně, protože je fakt skvělá, takže klientkám absence vůní ani tak nechybí, jen asi mně.

  ~Jana Gesierichová, JG Ateliér, Krnov