Vernostný program

Vašu vernosť si vážime. S naším vernostným programom získate body za každý nákup. Pripojte sa k nám a vychutnajte si ešte viac vašich obľúbených produktov.

Vernostný program KVITOK

Ďakujeme za dôveru, ktorú každý deň vkladáte do našich produktov, lebo len vďaka vám má naša práca zmysel a my si to veľmi vážime. Preto vám, našim verným zákazníkom, prinášame VERNOSTNÝ PROGRAM KVITOK®.

Za každý nákup v našom e-shope získate body – KVITKY a s nimi výhody v podobe vernostnej zľavy.

Zbierať KVITKY sa u nás oplatí, lebo okrem zľavy pripravujeme už aj ďalšie bonusy, ako sú darčeky k nákupom vo forme limitiek či vzoriek, doprava zdarma, možnosť testovania nových produktov a mnohé ďalšie.

Pri každom produkte je zobrazené, koľko vernostných bodov či KVITKOV nazbierate pri jeho zakúpení. Registráciou získate automaticky 10 KVITKOV, pridaním recenzie 5 KVITKOV.

Podmienky na uplatnenie KVITKOV:

  • musíte byť prihlásení do svojho zákazníckeho účtu,
  • vernostné body sa pripočítajú k vášmu účtu až po zmene stavu objednávky v našom eshope na vybavená (cca 1-5 dní od doručenia/platby),
  • prepravné náklady sa nezapočítavajú do akumulácie vernostných bodov,
  • využitie vernostných bodov sa nedá uplatniť, ak bola pri objednávke použitá iná zľava – zľavy sa nedajú kombinovať,
  • pri zrušení objednávky sa body zo zrušenej objednávky odrátajú z celkového počtu získaných bodov, a ak boli pri tejto objednávke použité body pre uplatnenie zľavy, tieto sa pripočítajú späť,
  • počet vernostných bodov za nákup sa automaticky zaokrúhli na celé čísla (pri nákupe v hodnote napr. 19,00 – 19,99 € bez poštovného bude do vernostného systému prirátaných 19 bodov),
  • pri neobvyklej aktivite pri recenziách (jednoslovné hodnotenia, veľký počet hodnotení len kvôli získaniu KVITKOV) si vyhradzujeme právo body za recenzie odobrať.

Vernostné body sa automaticky prevádzajú na vernostnú zľavu vo finančnej hodnote podľa konverzie 1 vernostný bod = 0,03 €. Vygenerovaný zľavový kupón môžete využiť pri nasledujúcej objednávke. Doba platnosti KVITKOV je 6 mesiacov od ich získania. Počet KVITKOV sa zobrazuje zákazníkovi po prihlásení do zákazníckeho účtu. Zrušenie odoslanej objednávky má za následok zníženie počtu KVITKOV súvisiacich s danou objednávkou.

CHCEM SA ZAREGISTROVAŤ A ZAČAŤ ZBIERAŤ KVITKY