MISIA, VÍZIA, POSLANIE

V Kvitku® ponúkame viac, než len kozmetiku. V spolupráci so skúsenými dermatológmi pátrame po pravej príčine kozmetických problémov našich zákazníkov, aby sme im mohli odporučiť nielen tie najvhodnejšie produkty, ale najmä poradiť so správnou a komplexnou starostlivosťou. Napíšte nám, čo vás trápi a my sa budeme snažiť, pomôcť vám najlepšie, ako vieme. Vaša spokojnosť je naša hlavná priorita.

NAŠE HODNOTY

V harmónii s prírodou

Pri výrobe našej prírodnej kozmetiky dbáme na kvalitné zloženie produktov a ekologický prístup vo forme recyklovateľných obalov a vegan receptúr.

Slovenské produkty

Všetky naše produkty sú vyrobené na Slovensku. Dbáme na to, aby ste rozumeli zloženiu a presne vedeli, čo kupujete. Pri každom popise výrobku uvádzame kompletné zloženie aj so slovenským ekvivalentom surovín.

Žiadne testy na zvieratách

Naša prírodná kozmetika Kvitok® spĺňa prísne kritériá Cruelty Free International Leaping Bunny programu, zlatého štandardu pre cruelty free kozmetiku.

Vyrobené s láskou

Veríme, že len človek, ktorý má svoju prácu rád ju môže robiť kvalitne a dobre. Pre nás Kvitok® nie je len práca. Je to náš splnený sen a sme na to hrdí.

Spokojní zákazníci

Naše produkty už pomohli stovkám spokojných zákazníkov. Pozrite si ich skúsenosti v záložke Referencie alebo priamo pri konkrétnom produkte.

Osobný prístup

Ponúkame viac, než len kozmetiku. Poskytujeme komplexnú starostlivosť a odborné poradenstvo. Náš individuálny a osobný prístup si už overilo mnoho našich zákazníkov.

Misia

Misiou prírodnej kozmetiky Kvitok® je pomôcť zákazníkom nájsť riešenia ich kozmetických problémov, poradiť so správnou starostlivosťou a odporučiť vhodné produkty, ktoré ako veríme, sa stanú obľúbenými spoločníkmi na tejto ceste. Pomocou vedeckého prístupu prepájame poznatky o liečivých bylinách, aby sme pripravili poctivé vyvážené produkty, ktoré sú spojením prírody, vedy a aromaterapie, s pokožkou spolupracujú a splnia, čo sľúbia.

Vízia

Našou hlavnou víziou je upriamiť pozornosť zákazníkov práve na kvalitné zloženie a komplexnú starostlivosť o seba nielen zvonku, ale aj zvnútra. Hľadáme riešenia a neustále inovujeme. Sme tu pre vás, aby sme vám poradili s každým kozmetickým nedostatkom, ktorý vás trápi.

Politika kvality

Pri vývoji receptúr a riešení problémov našich zákazníkov vždy spolupracujeme iba s tými najlepšími odborníkmi, pre ktorých je kvalita a odbornosť na prvom mieste. Spolupráca s akreditovanými laboratóriami, kde naše finálne produkty prechádzajú prísnym testovaním kvality či účinnosti konzervácie, je teda kľúčovou časťou celého procesu vývoja.

Vybavených
objednávok
Produktov
v portfóliu
Rokov
na trhu
Recenzií
na e-shope

Ako vnímame našu spoločenskú zodpovednosť?

„Už na začiatku sme sa zaviazali dodržiavať prísne pravidlá a zásady, vďaka ktorým bude naša prírodná kozmetika skutočne udržateľná. Pri výrobe, balení či preprave sa snažíme zanechať čo najmenšiu stopu na životnom prostredí. Kladieme veľký dôraz na kvalitné zloženie a ekologický prístup vo forme recyklovateľných a kompostovateľných obalov a vegan receptúr, ktoré nie sú testované na zvieratách. Všetky naše výrobky (a tiež suroviny, ktoré v nich používame) boli schválené a spĺňajú prísne kritériá Cruelty Free International Leaping Bunny programu, zlatého štandardu pre „cruelty free“ kozmetiku. Prestížna organizácia Cruelty Free International Leaping Bunny vyžaduje dodržiavanie cruelty free štandardov nad rámec zákonných požiadaviek Európskej únie, čo pravidelne monitoruje auditom. Naša prírodná kozmetika Kvitok® vďaka tomu patrí medzi celosvetovo pôsobiace kozmetické značky s tou najvyššou kvalitou.”

~Ing. Martina Dudová, PhD., zakladateľka