Referencie

Naša značka Kvitok® rozkvitá hlavne vďaka vám. Veľmi si vážime vašu dôveru a ďakujeme, že nás stále posúvate vpred aj tým, že nám zanechávate spätnú väzbu.

„Maximálna spokojnosť. Vaše produkty na pleť prekonali moje očakávania. Výsledky sa dostavili hneď po troch dňoch, je to fakt úľava. Odličovacia emulzia odličuje dokonale, ako švihnutím čarovnej paličky a oceňujem aj vaše vodeodolné produkty. Marhuľový krém necháva moju pleť neskutočne jemnú a vláčnu. Perfektne sa potom na ňu nanáša make-up. Dokonca i kožný problém, s ktorým si roky neviem poradiť sa zosvetlil a upokojil. Proste paráda, a keď si tento krém na tvár opakovane pýta aj môj chlap, tak to je čo povedať. Ako dodatok ochotná pani majiteľka, ktorá poradí, ak sa niekto nevie rozhodnúť, čo je preňho naj. Ďakujem. Za mňa všetkými desiatimi už stále len Kvitok!”

~Ľubomíra Bazarová

Vybavených
objednávok
Produktov
v portfóliu
Rokov
na trhu
Recenzií
na e-shope

„Pri vývoji receptúr a riešení vašich kozmetických nedostatkov je pre mňa dôležitý komplexný pohľad. Preto sa intenzívne venujem osobnému poradenstvu, pri ktorom sa vždy snažím svojim zákazníkom skutočne porozumieť a pochopiť možnú príčinu ich problémov. Veľmi sa potom teším z množstva pozitívnych reakcií, ktoré mi od nich prichádzajú. Čítať takúto užasnú spätnú väzbu ma vždy povzbudí a dodá mi energiu pokračovať v práci aj naďalej. Ďakujem vám.”

~Ing. Martina Dudová, PhD., zakladateľka