Neviete si vybrať tie správne produkty?
Pomôžeme vám.

Kľúčom k úspechu a peknej zdravej pleti je systematickosť, pravidelnosť a v neposlednom rade samozrejme aj produkty, ktoré sú k pleti „priateľské“, nezaťažujú ju a podporujú jej prirodzené funkcie. Veľmi dobre chápeme, že zorientovať sa v ponuke a vybrať si to správne konkrétne pre vás, môže byť náročné. Preto sme pripravili tohto jednoduchého poradcu, ktorý vám poradí s výberom na pár kliknutí.

Moje meno je Martina a spolu s mojím tímom som sa pre vás zhmotnila do tohto poradcu, aby som tu bola pre vás a vy ste sa kedykoľvek (počas sviatkov, víkendov, v noci…) a rýchlo mohli poradiť so všetkým, čo potrebujete. Náš poradca je pripravený vám 24/7 poradiť s výberom toho najlepšieho, presne vám na mieru. Okamžite, bez čakania, bez zadávania mailov…

Vznikol na základe množstva recenzií v našom eshope, ale najmä vďaka osobnému poradenstvu, ktoré sme spolu riešili cez e-mail už niekoľko rokov. Všetky tieto vedomosti a skúsenosti sme pretavili do jednoduchého a rýchleho pomocníka, ktorý tu bude vždy pre vás, keď ho budete potrebovať.

Odporučí vám tak overené produkty, s ktorými máte najlepšie skúsenosti vy sami a povedali ste nám o tom. Myslite však na to, že problémy vo vnútri sa prejavujú aj na našej koži a pomocou kozmetiky sa vnútorné pochody organizmu nedajú ovplyvniť. Všetko teda závisí od konkrétneho prípadu a toto berte ako odrazový mostík na ceste za zdravšou pokožkou.

 

Pokožka každého z nás má svoje špecifiká, a aby sme vám pomohli vybrať čo najlepšie, musíme ich poznať.
Zvoľte kategóriu, do ktorej patríte.