Partneri

Kvalita a poctivosť je pre Kvitok® na prvom mieste. Vždy spolupracujeme s overenými a spoľahlivými dodávateľmi. Dnes ponúkame naše dlhoročné skúsenosti aj vám. Staňte sa ďalším spokojným členom našej partnerskej siete a ponúknite svojim zákazníkom kvalitné a účinné slovenské prírodné produkty.

VYBRANÍ PARTNERI

Najlepšia ukážka fungujúcej spolupráce je spokojný klient. Našu partnerskú sieť preto stále rozširujeme a budujeme nové a zaujímavé partnerstvá na Slovensku i v zahraničí, aby sa naše kvalitné prírodné produkty dostali k čo najväčšiemu počtu zákazníkov. 

PREČO S NAMI SPOLUPRACOVAŤ

Kvalita

Naše produkty pravidelne prechádzajú prísnym testovaním kvality, účinnosti konzervácie či stability v akreditovaných laboratóriách.

Úprimnosť

Vždy hovoríme pravdu. Zákazníkovi odporučíme aj konkurenciu, ak mu to pomôže. Rovnako poctiví sme aj k našim partnerom.

Skúsenosti

Za viac ako osem rokov na trhu sme vyrobili státisíce produktov a pripravili viac než 59 000 objednávok. Vieme, čo robíme a robíme to s láskou. Svedčí o tom viac ako 5700 referencií od našich spokojných zákazníkov.

SOLUTION by Kvitok® PROFESSIONAL

Prémiová wellness kozmetika

Správny výber kozmetickej značky ako partnera pre váš biznis je kľúčový. Pomôže vám zostať verný svojim hodnotám a posilní i vaše firemné postavenie. Pridajte sa k nám na ceste za zdravšou pokožkou a doprajte svojim zákazníkom top kvalitu ručne vyrábaných prírodných produktov zo Slovenska.

 

Chcem spolupracovať

Máte záujem o spoluprácu?

Chcete zaradiť naše produkty do vašej ponuky? Alebo si u nás chcete nechať vyrobiť kvalitnú kozmetiku pod vlastnou značkou? Napíšte nám vašu predstavu o spolupráci a my sa vám ozveme.

ĎALŠÍ PARTNERI

Prečo práve Kvitok®?

Kozmetiku Kvitok® vyrábame z prírodných surovín rastlinného pôvodu. V našej ponuke sa nachádzajú vegánske kozmetické produkty pre komplexnú starostlivosť o pleť, telo a vlasy, ktoré splňajú prísne kritériá Cruelty Free International Leaping Bunny programu, zlatého štandardu pre „cruelty free“ kozmetiku. Vďaka tomuto medzinárodne platnému certifikátu patríme medzi celosvetovo pôsobiace značky kozmetiky s tou najvyššou kvalitou, ktorú oceňujú aj naši partneri.