Náš tím

Rodinu Kvitkovcov tvorí Martina, Matúš, Stanka, Mišo, Mimka, Deniska, Lukáš, Paťka a Erika. Všetci spolu ručne vyrábame vaše obľúbené produkty pre komplexnú starostlivosť o pleť, telovlasy. Každý výrobok prejde našimi rukami, a tak do každého jedného pridáme aj jednu tajnú a dôležitú ingredienciu – lásku.

Zakladatelia značky Kvitok®

Vašu obľúbenú slovenskú prírodnú kozmetickú značku Kvitok® založil kreatívny manželský pár, Martina a Matúš Dudovci.

Martina má ako majiteľka značky na starosti hlavne vývoj produktov – od vymyslenia, otestovania receptúr cez certifikáciu až po následné uvedenie produktov na trh.

Popri tom sa intenzívne venuje osobnému poradenstvu, v ktorom odporúča vhodné produkty, zostavuje komplexnú starostlivosť o pleť, radí s tými správnymi krokmi a vysvetľuje chyby, ktoré ste v rámci starostlivosti o pleť urobili.

Matúš je obchodný zástupca našej značky. Poskytne vám všetky dôležité informácie o objednávkachveľkoobchodných podmienkach, obchodných a marketingových ponukách a rád vám tiež zodpovie všetky otázky o prípadnej spolupráci.

NÁŠ TÍM

Martina

Matúš

Stanka

Mišo

Mimka

Deniska

Lukáš

Paťka

Erika

Značka Kvitok® bola vybudovaná na presvedčení, že stav našej pokožky je odrazom nášho vnútorného zdravia. Dôležitosť vnútornej pohody a zdravia si často pripomíname aj my v tíme. Naša práca totiž nie je iba prácou, je našou záľubou – len keď má človek svoju prácu naozaj rád, robí ju dobre a kvalitne.