JANUÁR V KVITKU: dobrodružstvo na Srí Lanke, vyhodnotenie roka 2023 a intenzívne prípravy na príchod noviniek

Tento mesiac sme sa všetci v našej výrobni vrátili do zabehnutého tempa, v ktorom sme pred Vianocami skončili. Ja, Matúš a Miška sme si ešte v úvode januára dovolili trošku oddychu v prekrásnej zelenej krajine Srí Lanka, kde sme boli na očistnom ajurvédskom pobyte. Spísala som zopár našich postrehov, ako napr. prečo sme tam išli a prečo by ste mali zvážiť aj vy zmenu starostlivosti o seba tzv. “od podlahy”, čo je to vlastne ajurvéda a čo sme si zbalili na pobyt.

Tešíme sa na nové vzorky

Dorazili nám konečne aj vzorky ďalších našich produktov Kvitok a dve novinky zo Solution by Kvitok® a my vieme, že vzorky milujete, tak opäť budete môcť vyskúšať niečo nové. Osviežili sme preto aj obľúbený Starter pack – balíček plný vzoriek.

Zároveň sme pripravili na vzorkovanie aj všetky produkty Solution by Kvitok®, ktoré nám chýbajú už dlhodobo aj do balíčkov starostlivosti o pleť, ktoré si vďaka tomu môžete kúpiť za zvýhodnenú cenu.

Dočasne zmizli niektoré produkty

Keďže v minulom roku nám pribudli nové séra, najmä tri koncentrácie Retinolu, tak sme sa rozhodli vyradiť to, čo sa nám najmenej predávalo. Z ponuky zatiaľ zmizlo sérum Ženšen a uvidíme, čo bude s ostatnými. Neustriehli sme ale skladové zásoby 3 výrobkov a znenazdajky nám vypadli 3 produkty: Ošetrujúci valček s mikroihličkami, Kozmetická čelenka a Sada uteráčikov. Budú dlhodobo nedostupné, ale hneď ako sa nám podarí ich naskladniť, vás budeme informovať na našich sociálnych sieťach.

S čím sa ešte na istý čas budeme musieť rozlúčiť, sú naše doplnky výživy. Celú kolekciu totiž čaká rebrand, preto tých, ktorým chýba najmä náš Beauty drink, bohužiaľ nepotešíme. Ešte to potrvá, nakoľko okrem vizuálnej zmeny by sme chceli urobiť aj komplexnejšie zmeny v zložení najmä čo sa týka príchutí, ale možno aj celkovo receptúr. Ostávajú nám ešte posledné kusy drinku Body restart a potom už dlhodobo nebude dostupné nič.

Doladíme novinky na tento rok

Momentálne však intenzívne pracujeme na doladení kozmetických noviniek, ktoré sú na testovaní v laboratóriách už od minulého roka, aby sme vám ich čoskoro mohli predstaviť. Ešte nás ale čaká dlhá cesta – príprava textov na etikety, krabičky a eshop či fotenie. A samozrejme, začíname pracovať aj na novinkách pre rok 2025. Prvé vzorky sme odoslali už tento mesiac a ďalšie novinky sú v príprave – uvidíme, či ich stihneme ešte v roku 2025, ale počítam s tým, že skôr až v tom ďalšom. Možno sa vám to zdá neuveriteľné, že ešte len začal rok 2024 a ja už píšem o novinkách v roku 2026, ale príprava nového produktu naozaj niekedy trvá až takto dlho.

Najprv totiž prichádza nápad, potom voľba vhodných zložiek, príprava receptúry a jej otestovanie v praxi. Až keď sme všetci spokojní, môže produkt odísť na testovanie do externých laboratórií. Len samotné testovanie trvá niekoľko mesiacov a spolu so spracovaním celej dokumentácie, ktoré môže trvať niekedy až rok, čakáme naozaj veľmi dlho, kým produkt môže ísť reálne na trh.

Tešíme sa na nový rok 2024

Tešíme sa na nové výzvy, ktoré nám rok 2024 prinesie, najmä na sťahovanie do novej výrobne. KONEČNE! Ale aby sme pripravili ten správny plán, musíme si najprv vyhodnotiť, čo priniesol predošlý rok. Prepočítali a porovnali sme všetko – napr. počet vyrobených produktov, predaje na našom eshope a aj to, ktoré výrobky patria medzi vaše topky, čo si môžete prečítať aj na našom blogu. Robíme to aj kvôli tomu, aby sme vedeli, ktoré produkty patria medzi vaše obľúbené, a ktoré sa príliš neujali.

Niektoré produkty budú musieť uvoľniť miesto novinkám, nech nezaberajú zbytočne miesto, keď ich nemáte až tak radi, alebo sme vymysleli niečo lepšie. Ako sme už prezradili v článku o zhodnotení roka 2023, vy sa medzitým môžete tešiť na nejaké novinky, ktoré nám v ponuke chýbajú. Pozorne sme si vypočuli vaše želania a budeme sa viac zaoberať napr. lupinami, intímnou hygienou či ochranou a regeneráciou poškodenej pokožky.

Ďakujeme za vašu podporu v roku 2023 a veríme, že budete spoločne s nami kvitnúť do krásy aj v roku 2024. 

Vaša Martina

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *