Erika z Trnavy: Kvitok pre mňa predstavuje kvalitu, prírodu a vôňu #rozhovorysozakaznikmi

Prinášame vám sériu rozhovorov s tými, pre ktorých to všetko robíme – s našimi milovanými zákazníkmi. Vyspovedali sme zopár z vás a postupne vám prinesieme rozhovory o tom, ako našim zákazníkom Kvitok pomohol. Dnes vám predstavíme Eriku z Trnavy. Erika má 32, je mamičkou dvoch detí a je vernou zákazníčkou Kvitku už od roku 2015.

Erika sa o Kvitku dozvedela zo sociálnych sietí. Najdôležitejším faktorom pre ňu pri výbere kozmetiky je zloženie a kvalita jednotlivých produktov, ktoré používa. ,,Kvitok som začala sledovať ešte pod pôvodným názvom. Tuším, že prvý produkt od vás som vyskúšala ešte niekedy v roku 2015.”

Erika má doma veľkú Kvitok zbierku!

,,Mám doma 28 vašich produktov, spočítala som ich všetky!” V Kvitku je z čoho vyberať. Predsa len, nájdete u nás aktuálne takmer 260 produktov a rok 2023 priniesol veľa noviniek. ,,Prvý produkt, ktorý som od vás vyskúšala, bol hydrolát harmanček a šľahaný telový krém. Siahla som po vašich produktoch, lebo som mala suchú a citlivú pleť. Vaše produkty boli pre mňa veľkou záchranou.” 

Základná denná skincare rutina u Eriky 

,,Základom u mňa je samozrejme čistenie pleti a môj obľúbený oil cleanser and make – up remover 2in1 od Solution, v kombinácii s konjac hubkou. Nasleduje tonizácia pleti, momentálne používam upokojujúcu pleťovú vodu od Solution, ale zvyčajne je to organická kvetinová voda – ruža. Používam aj rôzne pleťové séra, striedam ich podľa aktuálnej potreby. Mám rada Astaxantín, Rastlinný kolagén, Dračiu krv aj Komplex ceramidov.” 

,,Nemôže chýbať hydratačný krém. Aktuálne používam vynikajúci firming face cream od Solution. V mojej starostlivosti o pleť používam aj ošetrujúci valček s mikroihličkami a masážny valček Jadeit . Dvakrát do týždňa doprajem mojej pleti extra výživu z vitamínovej pleťovej masky a spravím si aj peeling.” Erika má ozaj ukážkovú rutinu! 

Recenzie sú nápomocné

,,Väčšinou mi s výberom produktov pomáhajú popisy a recenzie. Sú dostatočne obsiahle na to, aby som vedela, či je produkt pre mňa vhodný.” Vieme, že recenzie sú dôležité nie len ako spätná väzba pre nás, aby sme vedeli, čo na produkte zlepšiť, ale aj pre vás, aby ste vedeli, s čím všetkým dokáže produkt pomôcť. Každý z nás je jedinečný a každý si aj na Kvitku nájde iného favorita. U Eriky to je tuhý šampón Čajovník, anticelulitídny krém a oil cleanser. ,,Taký výrobok, ktorý by som si už viac nekúpila, som na Kvitku nenašla. Vždy som bola so všetkými objednanými produktmi spokojná.” 

Ošetrujúci valček je nevyhnutnosť

Eriky sme sa opýtali aj na to, s akým kozmetickým tipom by sa rada podelila s ostatnými zákazníčkami: ,,Skvelý je váš ošetrujúci valček s mikroihličkami. Produkty sa dostanú naozaj hlbšie do pleti a je to vidno aj cítiť! Ošetrenie je rýchle, bezbolestné a za mňa je to ozaj TOP pomôcka.” 

Prírodné produkty v kozmetických salónoch?

Nakoľko sme tento rok rozbehli spoluprácu s kozmetickými salónmi a wellness službami, zaujímalo nás aj to, či si naše zákazníčky relax v salóne doprajú. ,,Priznám sa, momentálne nenavštevujem žiadny kozmetický salón. Neviem totiž o žiadnom v okolí, ktorý by používal prírodnú kozmetiku, ale ak by sa taký našiel, navyše s vašimi produktami, určite by som si takúto starostlivosť dopriala.” 

Odkaz od Eriky na záver

“Vám veľké ĎAKUJEM za všetku prácu, naozaj milujem vaše produkty roky a veľmi ste sa posunuli vpred. Teším sa na všetko nové, čo ešte vyskúšam a čo mojej pleti, a pokožke pomôže.” 

Erike my ďakujeme za milý rozhovor a nabudúce vám predstavíme ďalšiu našu zákazníčku.  Máte aj vy príbeh o tom, ako a s čím vám naša kozmetika pomohla? Určite si ho nenechajte len pre seba a napíšte nám o ňom na info@kvitok.sk !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *