NOVEMBER V KVITKU: mesiac plný noviniek, Black Friday a ako deti pomohli deťom

Vianoce už ozaj klopú na dvere. A veru, november bol veľmi vyčerpávajúci mesiac, no v tom najlepšom zmysle slova. Na našom eshope pribudli produkty, ktoré ste si dlho mnohí žiadali, a na ktorých sme aj my dlho, a poctivo pracovali. Opäť sme sa s vami stretli naživo v Žiline, vytvorili spolu našu prvú akciu zameranú na pomoc tým, ktorí to potrebujú, máme za sebou zľavový sviatok Black Friday a takmer všetci v tíme sme ho ukončili s horúcim čajom v posteli. Poďme si zrekapitulovať náš november.

Akcia Od detí pre deti predčila všetky moje očakávania

Celá naša akcia od Detí pre deti vznikla ako malá rodinná aktivita s myšlienkou, že by sme mohli do toho zapojiť aj deti našich kolegov a našich zákazníkov. V jednu novembrovú nedeľu sme sa stretli s kolegami, tí vzali so sebou aj deti a tie vyrobili krásnych milých anjelikov pre šťastie. Vyrobili sme 100 kusov a za každých 5 eur, za ktorých ste si anjelika kúpili, Kvitok výťažok zdvojnásobil.

Bola som veľmi milo prekvapená, koľko z vás chcelo pomôcť a ako rýchlo sme anjelikov predali, vôbec tom to nečakala a bola som z vašej ochoty pomôcť dojatá. Namiesto plánovaných 100 kusov sme expresne rýchlo predali aj ďalších 100. Určite túto akciu budúci rok zopakujeme a lepšie sa zásobíme aj materiálom, lebo doteraz ešte máte o anjelikov záujem. Spolu sme tak prispeli sumou 2000 eur pre oddelenie detskej onkológie v Košiciach. Veľmi sa z tejto sumy tešíme! 

Všetky novinky roka 2023 sú už v predaji

Rok 2023 bol veľmi pestrý na novinky. Doslova. Predstavili sme novú, farebnú a voňavú kolekciu Senses by Kvitok a sme radi, že nové vône Lovely, Thunder a Universe ste si stihli rýchlo obľúbiť. V novembri sme k parfémom, šľahaným telovým krémom a telovým olejom pridali do ponuky nové dezodoranty, parfémy v olejovej roll-on verzii a aj darčekové balíčky Senses by Kvitok, ktoré určite potešia vašich milovaných pod vianočným stromčekom. 

Máme v ponuke konečne aj váš vysnívaný (ozaj to bol najžiadanejší produkt) Retinol v 3 koncentráciách, nové SOS lokálne sérum na zápaly, ktorého receptúra vychádza z našej najpredávanejšej SOS tyčinky. Rok sme ukončili aj novinkami pod značkou SOLUTION by Kvitok a tými sú anti-gravitačný krém a krém na spevnenie kontúr očí a pier. Verím, že vás tieto novinky potešili, stanú sa súčasťou vašej rutiny a ja už teraz finalizujem novinky roka 2024. Stay tuned! 

Ako sme vám zlepšili náladu o 23%

Na Kvitku zľavy nie sú samozrejmosť. Veríme našim produktom, vieme, čo dokážu a čo všetko stojí za ich vývojom, preto zľavové kódy, a veľké výpredaje sú u nás výnimočné. Hlavne tie plošné, ktoré platia na celý sortiment. Jediný “sviatok” v roku je výnimkou a tou je Black Friday víkend. Štyri dni ste mali možnosť nakúpiť väčšinu našich produktov so zľavou 23%. Mnohí z vás ste zľavu využili, dali ste našej baliarni poriadne zabrať, no sme radi, že sme sa vám za vašu celoročnú priazeň mohli poďakovať aj takýmto spôsobom. 

Raňajky v Košiciach namiesto práce vo výrobni? Prečo nie!

Síce v tomto období nebolo vo vianočnej dielničke Kvitku voľného času nazvyš, ale na poslednú chvíľu sme sa rozhodli predsa len pracovne vycestovať. Tentokrát už nie tak ďaleko, našťastie. Košice sú pre nás doslova za rohom. Spoločnosť EY tu zorganizovala inšpiratívne EY Business raňajky. Asi budeme také podujatia navštevovať častejšie, a nielen kvôli raňajkám. Na týchto stretnutiach totiž zisťujeme, že aj iní podnikatelia majú podobné problémy, ba dokonca rovnaké ako my.

A že stretávanie sa s inými ľuďmi, ktorí podnikajú, je asi dôležitejšie, než sme si mysleli v začiatkoch nášho podnikania. Väčšinou totiž problém, s ktorým sa aktuálne potýkame, už niekto niekedy mal, dokázal ho vyriešiť a podelil sa o to s ostatnými. Možno by potom nemusela byť počas jedného rozhovoru v ten deň na otázku: “Aká bola najväčšia prekážka počas nášho podnikania?”, odpoveďou kauza ochranná známka…

Moja prvá návšteva Žiliny

V Žiline som nikdy nebola. Až doteraz. Dostala som totiž pozvanie na skvelú akciu – Večer pre ženy, kde som opäť mohla prísť s Kvitkom medzi vás, podeliť sa s našim príbehom a spoznať vás osobne. Budúci rok sa teším na ďalšie offline akcie a špeciálne si prajem, aby ich bolo viac aj u nás na východnom Slovensku. Možno si nejakú nakoniec urobíme sami. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *