Darujte pani učiteľke kvety, ktoré nezvädnú 💐(5 tipov na najlepšie darčeky)

Učiť malé deti vyžaduje veľké srdce 💗

Blíži sa koniec školského roka a vy by ste chceli potešiť pani učiteľku pekným kvietkom? Poďakujte pani učiteľke za uplynulý školský rok skvelým prírodným darčekom, ktorý rozvonia celé jej leto. Darujte jej kvety, ktoré nezvädnú.

Odkedy naša Miška chodí do škôlky (a teraz už do školy), pravidelne pani učiteľky od nás pri príležitosti začiatku alebo konca školského roka dostávajú trochu iné kvety. Kvety sú krásne a určite potešia. No keď ich dostanete 20 a o pár dní zvädnú, je to naozaj veľká škoda…

Tie naše KVITKY nezvädnú a tešia svojou vôňou dlhý čas ❤️🌹

Čo kupujete pani učiteľkám vy? Ostávate pri klasike alias kvety a čokoláda, alebo ste vymysleli niečo lepšie?

Poďte sa pozrieť, čo odporúčame z ponuky Kvitku.

Namiesto rozkvitnutej ruže ju potešte niečím, vďaka čomu jej pleť rozkvitne do krásy. Kvetinová voda z Damašskej ruže bude skvelým darčekom. Hodí sa pre všetky typy pleti a kedykoľvek príjemne osvieži.

Ak miluje vôňu levandule, voľba je jasná – kvetinová voda Levanduľa dodá energiu počas náročného dňa – stačí prestriekať pleť a pani učiteľka sa razom prenesie na levanduľové polia.

Poriadne hydratačný a regeneračný krém na ruky je “must have” pre každú pani učiteľku.

Nám sa ako darčeky veľmi osvedčili aj voňavé šľahané krémy. S týmto produktom nič nepokazíte. Využije ich naozaj každý, na celé telo. Už len vybrať tú správnu vôňu – a u nás ich na výber máte veru dosť.

Ak hľadáte hodnotnejší balíček, stavte na Bezstarostné ráno alebo Lovely, ktoré svojou príjemnou vôňou potešia všetky zmysly.

TIP NA ZÁVER: Vybrať si môžete samozrejme aj podľa svojho uváženia – odporúčame ale voliť produkty, ktoré sú univerzálne – čiže pleťovú kozmetiku, ako sú krémy či séra, radšej z výberu vynechajte 😉 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *