SEPTEMBER V KVITKU: výročie svadby, novinky, Istanbul a Solution v salónoch

Leto 2023 je už celkom isto minulosťou a začala nám intenzívna pracovná jeseň. Dni sú kratšie, studené drinky na terase sme vymenili za čaj (alebo HOT beauty drink!) pod dekou a zmenila sa aj naša skincare rutina, o čom som písala v tomto blogu. Aký bol tento mesiac u nás v Kvitku? Poďme si to spolu zrekapitulovať! 

Dôvody na oslavu

Pre nás najväčšou zmenou tohto mesiaca bolo to, že naša Miška nastúpila do prvého ročníka. Je neuveriteľné, ako ten čas letí… Celé leto sme jej sľubovali, že môže prísť k nám na brigádu, tak sme jej to posledný prázdninový deň aj splnili. Zároveň počas septembra oslávila svoje siedme narodeniny. Ani sme si nestihli uvedomiť, ako ten čas rýchlo letí.

Dôvodov na oslavu bolo ale tento mesiac viacero aj v našom tíme. Oslávili sme Lukášove narodeniny, meniny mali Mimka, Matúš a aj ja. Zvykneme pridať počas takýchto sviatkov aj 10 minút k obedňajšej pauze, aby sme stihli zjesť koláčiky, takže sme si teraz veru riadne užívali. A privítali sme medzi sebou vo výrobe aj novú kolegyňu – Eriku. Veríme, že bude v Kvitku medzi nami spokojná!

Oslávili sme tiež s Matúšom 10-te výročie nášho manželstva. Byť s niekým 17 rokov, z toho 10 v manželstve a 11 v biznise je celkom dobrý “záhul”. Niekedy sa divím, že sme sa ešte nepozabíjali, pretože sme spolu každý deň a celý deň. Nie je to úplne štandardné spolužitie, ak sú dvaja okrem bežného života spojení aj životom pracovným. A ak niekto povie, že sa to dá oddeliť, tak nedá. Nebolo to jednoduché obdobie, občas sme nechali (a stále nechávame) pracovné stresy ovplyvniť nás vzťah. Dosiahli sme toho veľa a som šťastná, že sme to dosiahli spolu. Myslíme rovnako, dopĺňame si navzájom vety a spoločná práca nás našťastie nerozdeľuje, ale spája. Tešíme sa spolu z úspechov, spolu sa smejeme, spolu rozhodujeme o dôležitých aj menej dôležitých veciach, na ktorých sa občas aj povadíme, spolu prekonávame prekážky… Verím, že to najlepšie je stále pred nami a tešíme sa na to spolu ❤️

Novinky a väčšie balenia

Celý mesiac sa niesol aj v doladzovaní našich noviniek, ktoré už čoskoro nájdete v našej ponuke. Môžete sa tešiť napríklad na novú verziu veľmi obľúbenej SOS tyčinky, zabojujeme spolu proti lupinám a splním aj vaše želania ohľadom produktov s obsahom retinolu. Zároveň stále nezaháľame ani vo vývoji nových produktov. Mojim kolegom som rozdala opäť viacero “prototypov” možno budúcich noviniek, ich názor je pre mňa mimoriadne dôležitý. Takže teraz všetci poctivo testujeme.

Septembrovou novinkou na našom eshope boli väčšie verzie vašich obľúbených sprchovacích gélov. Odteraz ich exkluzívne na našom eshope nájdete aj v 300 ml balení, ktoré sa vám len tak rýchlo neminie. Myslím, že to nie je posledný produkt, ktorú príde aj vo väčšom balení! Stay tuned!

Prvá zahraničná pracovná cesta

Cestovanie nás veľmi baví, no tentokrát sme sa prvýkrát vybrali s Matúšom do zahraničia čisto pracovne. Vycestovali sme spolu do tureckého Istanbulu, kde sa v septembri konala výstava Beauty Istanbul. Išli sme načerpať inšpiráciu a nájsť nových dodávateľov pre našu firmu. 680 vystavovateľov v siedmych obrovských halách, dalo to našich nohám celkom zabrať. Na výstave sme sa zastavili napríklad aj v stánku Solar Tea, značky opaľovacích krémov, ktorú z nášho eshopu dobre poznáte a príjemnom rozhovore sme sa dozvedeli aj o novinke, ktorú plánujú budúci rok, a ktorú možno zaradíme aj k nám do ponuky.

Solution by Kvitok® v kozmetických salónoch

V septembri sme veľa času venovali aj spolupráci medzi našou značkou Solution by Kvitok® a kozmetickými salónmi, pretože viacero z nich už prejavilo o naše produkty záujem a chcú svojim zákazníkom ponúknuť kvalitné ošetrenie pleti. Ak chcete byť tiež medzi tými, ktorí vo svojom salóne používajú kvalitné slovenské produkty, ktoré splnia, čo sľúbia, určite nám napíšte. 

Výpredaj doplnkov výživy a rebrand

Na našom eshope prebieha aj dopredaj doplnkov výživy. Keďže nás čaká rebrand celej kolekcie, stále môžete nájsť naše Beauty drinky v zľave 50% a Brain food v zľave 30%. Doplnky výživy sú jednou z mojich srdcoviek a neviem sa dočkať, kedy predstavíme novinky! 

Okrem rebrandu kolekcie doplnkov výživy nás čaká aj rebrand kolekcie Senses by Kvitok®. Asi ste si všimli, že niektoré produkty z tejto kolekcie nám už chýbajú, ale nebojte sa, budú čoskoro opäť v ponuke – v krajšom šate. Obľúbené vône Glamorous a Fruity budú doplnené o nové produkty a pripravili sme si aj 3 úplne nové vône. Máte sa na čo tešiť! Zatiaľ vás potešíme aspoň ukážkou nového loga.

Napísali o nás…

V magazíne Plní elánu vyšiel nový článok, ktorý vznikol v spolupráci s nami. Preberali sme tému testovania kozmetiky na zvieratách, a vy viete, že toto nám ani zďaleka nie je ľahostajné. Preto sme hrdí na to, že naša prírodná kozmetika Kvitok® spĺňa prísne kritériá Cruelty Free International Leaping Bunny programu, zlatého štandardu pre cruelty free kozmetiku. Ak si chcete prečítať, ako testovanie prebieha, prečo ho nie je ľahké zastaviť a prečo neodráža realitu používania kozmetiky človekom, článok nájdete TU.

Na záver

Vaša konštruktívna spätná väzba je pre naše zlepšovanie veľmi dôležitá. Ďakujeme vám za takmer 6000 recenzií našich produktov, každú z nich máme prečítanú a vaše tipy na zlepšenie si berieme naozaj k srdcu. Na základe vašej spätnej väzby vzniklo už niekoľko produktov, ďalšie boli prerobené alebo sme im vymenili obal. Nezabudnite preto, že každý mesiac rozdávame za recenziu piatim z vás poukážky v hodnote 10 eur. Tento mesiac sme pridali aj poukážky v hodnote 20 eur pre troch z vás za hodnotenia produktov Solution by Kvitok®, pretože tam plánujeme nejaké zmeny a potrebujeme vedieť, ako ste s nimi spokojní.

Určite sa tiež oplatí sledovať KVITOK a SOLUTION by Kvitok na Instagrame či na Facebooku, možno sa vás v októbri usmeje šťastie v nejakej súťaži. Nájdete tam samozrejme kopec praktických informácií o správnej starostlivosti o pleť, vysvetlenie kozmetických mýtov a niečo málo zo zákulisia. Určite nás sledujte aj na ďalších sieťach – na youtube nájdete praktické videá o používaní našich produktov, na tiktoku vás trošku pobavíme, a ak sa nachádzate aj na linkedine, spojte sa priamo so mnou a sledujte aj Kvitok.

Síce to už nie je úplne novinka, ale ak ste na Kvitku noví vy a neviete si poradiť s výberom tých správnych produktov, vyskúšajte KVITOK PORADCU.

Ďakujeme, že ste tu s nami a tešíme sa na október! 
Vaša Martina