SOLUTION by Kvitok® už aj pre kozmetické salóny

Máte radi relax v kozmetickom salóne? Kto by nemal, že? 🙂 Sama si tento relax nedoprajem práve často, ale pre mnohé z nás je to chvíľa, ktorú venujeme sebe. Mala som víziu dostať našu prémiovú značku SOLUTION by Kvitok® práve do kozmetických salónov. Konečne sa mi tento sen splnil a my sme rozbehli spoluprácu s kozmetickými salónmi!  V dnešnom blogu vám chcem podrobnejšie popísať, čo takáto spolupráca zahŕňa a prečo sme práve my vhodným partnerom pre váš biznis. Poďme teda na to.

Prečo spolupracovať s nami

Našu kozmetiku výrabame v našej voňavej dielni v malej dedinke v okrese Humenné, na východnom Slovensku. Áno, to je tam, kde vraj nič nie je. Samozrejme, že aj my sme dôkazom toho, že to nie je pravda. Aktuálne každý deň vyrábame spolu s mojím tímom takmer 240 originálnych produktov, ktoré našim zákazníkom a obchodným partnerom distribuujeme po celom Slovensku a Českej republike. O kvalite našich produktov hovorí aj takmer 6000 referencií na našom eshope. 

Čo ponúkame spoluprácou so Solution by Kvitok®

Vyskúšajte a doprajte aj svojim zákazníkom naozaj prírodnú kozmetiku s top kvalitou, ktorá splní, čo sľúbi. A pri kvalitných produktoch to nekončí. Samozrejmosťou je u nás rýchle doručenie tovaru, vzorky, propagačné materiály, výrobky do súťaží zdarma, koncepty ošetrení či produktové poradenstvo. Spolupráca je vhodná nielen pre kozmetické salóny, ale napríklad aj pre wellness centrá, kúpele, hotely či penzióny.

Kabinetné balenia

Nielen v kozmetických salónoch, ale aj pri pravidelnom domácom ošetrení, je samozrejme spotreba produktov vyššia. Preto sme pred pár týždňami spustili predaj kozmetiky Solution by Kvitok® vo väčších kabinetných baleniach, ktoré naši pravidelní zákazníci veľmi ocenili. Tieto balenia sú samozrejme za výhodnejšiu cenu a tak skoro sa neminú.

Komplexné ošetrenie pleti

Na tomto videu môžete vidieť ukážku komplexného ošetrenia pleti pomocou našich produktov. Pripravujeme samozrejme aj ďalšie tutoriály o ošetrení pleti, napríklad podľa konkrétneho typu pleti. Sledujte náš Youtube.

Buďte náš veľkoobchodný partner

Naši veľkoobchodní partneri majú možnosť ponúkať kozmetiku SOLUTION by Kvitok® aj svojim zákazníkom. Nie je predsa lepší spôsob nákupu tej správnej kozmetiky, než si ju vyskúšať na sebe v salóne, vziať si ju so sebou aj domov a pokračovať v pravidelnej starostlivosti pre dosiahnutie tých najlepších výsledkov.

V prípade záujmu o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať na obchod@kvitok.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *