Pôžitok z prírodnej kozmetiky – to je SENSES by KVITOK®

Naša kolekcia s označením SENSES by KVITOK® prináša potešenie nielen pre vaše telo, ale aj pre vaše zmysly. Vzácne prírodné vône kombinujú čisté esenciálne oleje a rastlinné extrakty podľa princípov umenia parfumérstva pre vytvorenie nezabudnuteľného zážitku pri používaní. Vďaka dokonale vybranej a vyváženej kombinácii vôní sa zamilujete už na prvé ovoňanie.

K našim aktuálnym kolekciám vôní Glamorous a Fruity, ktoré už veľmi dobre poznáte, sme pre vás pripravili 3 nové – Lovely, Thunder a Universe. Vyberie si naozaj každý! Či už túžite po sebavedomej a zvodnej vôni,  chcete zažiť príjemné letné ovocné osvieženie, zahaliť sa do omamných ružových kvetov alebo hľadáte sviežu unisex vôňu daždivého lesa…

Každá vonná kompozícia je základom pre kolekciu tvorenú nosným produktom – parfémovou vodou. K nej prinášame doplnkové produkty, ako sú roll-on parfém, telové krémy a oleje či dezodoranty, aby ste sa z vône mohli tešiť dlhší čas.

Dlhoočakávaný rebrand priniesol nielen nové vône a produkty, ale aj nový svieži vizuál a logo, ktoré by sme vám radi predstavili.

Citlivý redizajn loga schováva odkaz na prírodu vďaka tvaru lístka, ktorý sa ako grafický prvok vyskytuje vo všetkých logách našej značky a vizuálne ich prepája. Logo tvorí kombinácia viacerých elementov – skrýva v sebe okrem lístkov aj 6 písmen S ako začiatočný názov značky, ktoré odkazujú na 6 ľudských zmyslov. Tieto tvary sú zároveň typické pre vyobrazenie vône.

Glamorous

Harmónia jemných kvetinových tónov kombinovaných s malinami zvýrazňuje ženskosť a citlivosť. Citrusové akcenty bergamotu pozvoľna a elegantne prechádzajú do drevitého základu, kým prvok vanilky dodáva nádych sebavedomia. Zvodná kompozícia, ktorá umožní každej žene vyžarovať silu a zmyselnosť.

Fruity

Uniknite do sveta fantázie a zábavy s hravou vôňou Fruity, ktorá prináša optimizmus a vyvolá skvelú letnú náladu aj počas chladnejších dní. Ovocné tóny malín a broskyne pozvoľne prechádzajú do kvetinového srdca doplneného prenikavou vôňou ríbezlí a dopĺňajú tak vanilkovo-karamelový základ. 

Lovely

Jedinečná a príťažlivá ženská vôňa vás v úvode priláka ľahkým a sviežim citrusovo-malinovým závanom, aby vás neskôr úplne dostala srdcom tvoreným omamnou vôňou ružových kvetov. Základ dotvárajú drevité akcenty, vďaka ktorým sa budete cítiť ako na prechádzke ružovým sadom.

Thunder

Čistá zelená kompozícia vrchných tónov spearmintu s nádychom citrusov ľahko prechádza do korenistej kombinácie horkého pomaranča a čierneho korenia, aby sa na záver rozvinul drevitý základ santalového dreva a pačuli. V každodennom zhone života vás táto unisex vôňa zahalí do oparu daždivého lesa. 

Universe

Citrusové akordy v kombinácii so zeleným jablkom prepožičiavajú parfému ľahkú sviežosť, vďaka čomu je vhodný ako pre ňu, tak aj pre neho. Kvetinové tóny v srdci dopĺňajú drevitú arómu pačuli, santalového dreva a vanilky v základe za vzniku extravagantnej explózie sviežich vôní, ktorá dodáva vesmírnu auru. 

A aby ste mohli vyskúšať všetky vône, pridávame do ponuky aj set všetkých parfémov.