Doručenie produktov z Kvitku počas letných mesiacov

Leto síce máme ozaj radi, no niektoré naše produkty ho až tak v láske kvôli vysokým teplotám nemajú. Aby sme sa vyhli situáciám, kedy im preprava počas horúčav uberie na kvalite, rozhodli sme sa, že aj tento rok dočasne pozastavíme predaj niektorých produktov. 

Tieto produkty si v lete nekúpite

Do 31.mája si ešte môžete urobiť zásoby tuhých telových balzamov: Bezstarostné ránoLevanduľový senVianočný večerTeplo domova.

V priebehu júna (v závislosti od teploty) budeme postupne vyradzovať aj balzam Jemné ruky a šľahané pleťové krémy – Avokádový krém s murumuru a kombo maslom, Mangový krém s cupuacu maslom, Olivový krém s kokum a kombo maslom.

Krémové dezodoranty zatiaľ v ponuke zostávajú, ale je možné, že počas horúčav budú takisto vyradené. 

Doručenie produktov počas leta

Od júna do konca leta už nebudeme odosielať vaše objednávky počas piatkov, aby nestáli zbytočne na depe u kuriérov. Počas najväčších horúčav pozastavíme odosielanie balíčkov úplne, a to aj na niekoľko dní.


Zároveň by sme vás chceli dôrazne požiadať o súčinnosť z vašej strany, aby ste predišli poškodeniu výrobkov vplyvom vysokých teplôt: 

• Počas leta voľte v rámci dopravy skôr kuriéra alebo vyberajte výdajné miesta Packety/Zásielkovne (tzv. Z-BOXY), ktoré sa nachádzajú vo vnútri budov. Vonkajšie Z-BOXY sú vystavené slnku a po skúsenostiach z minulých rokov vieme, že výrobky takéto teploty neprežijú. 

• V prípade výberu Z-BOXU sa snažte balíček vyzdvihnúť čo najskôr. 

• Nenechávajte balíčky v aute, pretože stačí niekoľko desiatok minút a namiesto tuhého telového balzamu nájdete už len premastenú krabičku. A to ani nemusí byť príliš horúco. 

V prípade, že nedodržíte tieto odporúčania a zvolíte doručenie do vonkajšieho Z-BOXU, reklamácie poškodenia výrobkov v dôsledku vysokých teplôt vám bohužiaľ neuznáme.

Prečítajte si aj TENTO STARŠÍ ČLÁNOK o tom, ako správne skladovať prírodnú kozmetiku.