8-týždňová výzva: Štíhlejšia a bez celulitídy

Celulitída je strašiakom pre mnohé ženy – nezáleží na váhe, ani na veku. Zabojovať ale proti nej môžeme, a to rôznymi spôsobmi. Najlepšie účinky sa dosiahnu kombináciou zmeny stravovania, cvičenia, používania kozmetických prípravkov, lymfodrenáže, masáže…

Koncom minulého roka sme si pre naše zákazníčky pripravili prekvapenie. Keďže nám na vždy záležalo na úprimnej odozve zákazníkov na naše produkty, ich referencie sú pre náš veľmi dôležité.

Podobné testovanie sme už pre našich zákazníkov pripravili v rámci kolekcie Solution by Kvitok, kde sme rozoslali viac ako 100 nových pleťových krémov, aby si ich mohli vyskúšať ešte pred spustením predaja.

Teraz pridávame do ponuky novinku: Zoštíhľujúci a formujúci anticelulitídny telový krém, opäť z kolekcie Solution by Kvitok, preto si môžete byť istí obsahom naozaj prémiových surovín s účinkami podloženými klinickými štúdiami a testami.

Hľadali sme 20 našich zákazníčok, ktoré by chceli zabojovať proti celulitíde, no nakoniec sme sa rozhodli poslať produkty 30-tim. Prednostne sme vyberali naše stále zákazníčky, ktoré v našom eshope nakupujú pravidelne. Nechceli sme posielať produkt na testovanie blogerkám, ale zvolili sme ženy, väčšinou naše zákazníčky, aby sme sa im odvďačili za ich dôveru. Získali sme dokopy 26 podrobných referencií, fotografií a úprimných pocitov z používania testovaných produktov. Bohužiaľ, niektoré respondentky dostali produkty, a viac sa neozvali, preto ich je len 26. Nabudúce budeme teda vyberať zodpovednejšie.

Ďakujeme všetkým účastníčkam, ktoré sa zodpovedne zapojili do tejto 8 týždňovej testovacej výzvy a zaslali nám svoje úprimné dojmy z testovania. Ich úlohou bolo nájsť si na seba pár minút navyše, ráno aj večer a otestovať našu letnú novinku:  ZOŠTÍHĽUJÚCI A FORMUJÚCI ANTICELULITÍDNY TELOVÝ KRÉM v kombinácii s masážou, ktorá účinne podporuje odstraňovanie prebytočného tkanivového moku a zlepšuje činnosť lymfatického systému.

V rámci výzvy naše testerky dostali 3 x 100 ml balenie nového telového krému, 1 x 100 ml balenie masážneho oleja Hĺbkový detox, 1 x Masážnu kefu na telo s výstupkami. Pred používaním produktov sa dôsledne odmerali, odvážili a odfotili. Tieto merania a fotenie prebehli aj po 4-roch týždňoch, a samozrejme na záver testovania.

Keďže bol v tom čase lockdown, účastníčky mali na seba dostatok času a mohli sa venovať starostlivosti o seba dôslednejšie. Toto testovanie slúžilo na to, aby si vytvorili návyk starostlivosti o seba, a aby dali dostatočný čas produktom, ktoré by po pár použitiach samozrejme neboli účinné.

Je však potrebné mať reálne ciele, keďže niečo, s čím bojujete roky, nie je možné definitívne odstrániť za 8 týždňov. Nesľubovali sme teda úplné odstránenie celulitídy a zoštíhlenie o niekoľko konfekčných veľkostí, ale verili sme, že sa podarí ju za tých 8 týždňov čiastočne zmierniť a pokožka bude hladšia, pevnejšia a pružnejšia.

V závere testovania sme všetkým poslali dotazník, kde sme sa ich pýtali na to, ako vnímali priebeh testovania, ako hodnotia používanie produktov a ich úlohou bolo aj subjektívne vyhodnotiť účinky celej 8-týždňovej kúry. Všetky slovné hodnotenia, ako aj fotografie účastníčok, sú autentické a sú zverejnené s ich súhlasom. Myslíte, že sa naším účastníčkam podarilo zabojovať a dosiahnuť pozitívne výsledky? Poďme sa na to pozrieť.

 

PRIEBEH TESTOVANIA

Všetky naše účastníčky testovanie bavilo a sme veľmi radi, že 2 tretiny z nich zmenili vďaka tomu pohľad na starostlivosť o seba a plánujú sa aj po testovaní o seba aktívne starať viac, ako predtým.

“Naučila som sa vytrvať a vydržať. O svoju pokožku som sa starala aj predtým, ale teraz som sa naučila niečo nové a dalo mi to viac, ako som čakala. Plánujem pokračovať v nezmenenom režime.”

“Testovanie ma naozaj veľmi bavilo, zvykla som si na takúto pravidelnú rutinu ľahko. Vždy som sa o seba snažila starať, ale takéto masáže sú skvelé obohatenie starostlivosti.”

“Starám sa o seba aktívne a testovanie sa rýchle stalo súčasťou tohto starania sa. Obľúbila som si rituál krémovania, olejovania a masírovania – už len ten pocit, že pre seba robím niečo naviac, bol príjemný. Aplikáciu produktov som dodržiavala, no musím priznať, že párkrát nastala situácia, že som si večer unavená po celom dni ľahla do postele a uvedomila som si, že ešte som nesplnila svoj večerný rituál. Tak som vstala a produkty s masážou som aplikovala. Nechcela som vynechávať– predsalen, potom by testovanie nemalo zmysel.”

“Na testovanie som bola pozitivne naladena, pretoze som pocitovala tuzbu zmenit moju zacinajucu celulitidu. V minulosti som nemala problem, pretoze som pravidelne sportovala a chodila do sauny , kde som sa vzdy starala o pokozku, ale ako prisiel COVID 19, lockdown , tak som stratila moznost ist do sauny. Nemala som problem s denno dennou starostlivostou,praveze som sa vzdy tesila, pretoze do troch dni som uz videla rozdiel vo flexibilite pokozky.”

 

Tretina účastníčok nezmenila počas testovania svoje zvyklosti, čiže žiadne cvičenie navyše alebo zmena pitného režimu či stravovacích návykov.

2 tretiny účastníčok zmenili svoje zvyklosti – najmä zvýšili príjem tekutín, pridali cvičenie, zdravšie sa stravovali či obmedzili sladkosti.

 

60% z celkového počtu účastníčok však počas celého obdobia testovania nešportovalo pravidelne, z toho viaceré prekonali covid alebo sa nemôžu aktívnejšie hýbať kvôli iným zdravotným problémom. 100% účastníčok dodržiavalo pitný režim a snažili sa vypiť cca 1,5 – 2,5 litra čistej vody, vody s citrónom alebo nesladeného čaju.

 

POUŽÍVANIE PRODUKTOV

Po použití krému a masážneho oleja dochádza k prekrveniu ošetrovaných partií, preto začervenanie, či chvíľkové jemné svrbenie alebo pálenie sú normálnou reakciou. Preto sme sa účastníčok pýtali aj na tieto reakcie.

U 60 % účastníčok nedošlo k žiadnemu svrbeniu či páleniu po aplikácii, ostatné pociťovali svrbenie či jemné pálenie bezprostredne po aplikácii, ale uviedli, že odoznelo v priebehu pár minút. 2 účastníčky pociťovali tieto negatívne reakcie dlhší čas, pričom jedna účastníčka uviedla, že sa tieto reakcie dostavili po aplikácii produktov po kúpeli a pri hodinovom odstupe od kúpeľa bola reakcia znesiteľná (po kúpeli je totiž pokožka citlivejšia).

100% všetkých účastníčok ohodnotilo vôňu produktov ako veľmi príjemnú.

 

“Na vôni produktov si moc nepotrpím, dôležitý je pre mňa účinok, no mne osobne krém veľmi voňal. Vôňa je síce intenzívna, ale pre mňa príjemná. Olej má taktiež krásnu vôňu.”

“Krém – príjemná, nerušivá vôňa. Olej – prvý dojem  – intenzívna vôňa, príjemná, avšak mala som pocit, že je príliš silná. Na druhý deň mi už prišla vôňa menej silná a momentálne som v štádiu, že mi je vôňa nadmieru príjemná a plánujem si olej v budúcnosti zakúpiť.”

“Produkty voňajú veľmi príjemne. Jedná sa o jemnú, nerušivú vôňu, ktorá spríjemní večerný kozmetický rituál a ráno prispeje k lepšiemu štartu.”

 

Čo sa týka zloženia produktov, 20% účastníčok vôbec nezaujímalo, a ako dôvod uviedli, že zloženiu nerozumejú, a keďže išlo o ženy, ktoré naše produkty poznajú, vyjadrili sa, že značke dôverujú, preto zloženie podrobne neskúmajú. Ostatné účastníčky si zloženie preštudovali a vyhovovalo im.

“Pozrela som si zlozenie, aj jednotlive vysvetlenia, ktora zlozka naco je dobra, aby som bola v obraze, ale v konecnom dosledku vzdy doverujem Vam, paci sa mi Vasa komunikacia na IG a to ako citit z Vas, ze vsetko robite srdcom a to vytvara vo mne neskutocnu doveru vo Vasu znacku”

“Vašej značke dôverujem. 90% produktov, ktoré používam je práve od vás.”

“Zloženie si čítam vždy, pokiaľ niektoré zložky nepoznám, nájdem si ich na internete. Značke Kvitok však plne dôverujem a som s ňom veľmi spokojná už roky.”

“Ja som veľký detailista na zloženie, takže pred použitím si vždy prečítam. Nenašla som nič čo by mi prekážalo, takže za mňa super.”

“Preštudovala som zloženie, avšak nerozumiem úplne každej jednej zložke a priznám sa, Vašej značke plne dôverujem a zloženie si čítam skôr pre zaujímavosť a sústreďujem sa na možné účinky.  Ak by som chcela preštudovať zloženie podrobne, myslím, že by to zaberalo viac času, ako som ochotná tejto problematike venovať.  Študovala som si zloženie produktov, keď som Vás objavila (ešte ako navia), a odvtedy mám vo Vašu značku plnú dôveru.”

“Priznam sa, ze som nestudovala zlozenie. Isla som na dobre referencie od mojej sestry 🙂 Od prvej chvile som mala dobry pocit.”

 

100 % účastníčok považuje telový krém za ľahký, dobre roztierateľný a uvádzajú, že do pokožky sa vstrebal rýchlo, pričom nezanechával lepivý pocit. V priemere spotrebovali počas jednej aplikácie 1 až 1,5 pumpičky krému z testovacieho balenia na 1 oblasť (čiže cca 0,9 – 1,3 ml).

“Krém je jeden z najlepších, aké som mala (a mala som ich naozaj dosť). Vyniká peknou vôňou a vynikajúcou konzistenciou, dobre sa vsiakne a neostáva po ňom nepríjemný lepkavý alebo mastný film. Krátko po nanesení som sa mohla bez problémov obliecť. Čo sa týka množstva krému, jedna pumpička mi na nohu nestačila a potrebovala som približne jeden a pol až dve pumpičky. Ak by som krém chcela používať aj na zadok, tie dve by som potrebovala pravdepodobne vždy.”

“Konzistencia krému je ideálna, veľmi dobre sa rozotiera a ihneď vstrebáva. Takéto by mali byť prírodné krémy. Na jednu nohu + zadok mi stačila 1 pumpička krému.”

“Pred začatím používania som si podrobne prečítala návod, takže som sa ním riadila. Na jednu nohu som potrebovala necelú jednu pumpičku, čo znamená, že som nepotrebovala stláčať až na doraz a produktu bolo dosť. S prvým balením krému som sa trochu zžívala, takže mi vystačil niečo vyše dvoch týždňov (pumpičku som stláčala mierne takže na každú časť nohy jedno mierne stlačenie, čo malo za následok vyššiu spotrebu prvého balenia), ale tretie balenie mi tou prvou spomenutou aplikáciou vydržalo skoro mesiac. Natierala som aj zadok.”

 

100% účastníčok ohodnotilo aplikáciu masážneho oleja ako uspokojivú, olej sa dobre roztieral a nezanechával lepivý pocit. Na jednu oblasť pri jednej aplikácii spotrebovali 3-4 pumpičky oleja, čo je cca 0,6 – 0,9 ml.

“Olej sa mi dobre rozotieral, ziadnylepivy pocit nebol, len sa mi zdalo, ze som ho potrebovala vacsiemnozstvo, to vase balenie 100ml mi vydrzalonieco cez mesiac a potom som si doobjednala dalsie balenie, aby som pokracovala. Nedocitala som sa na strankekolkopumpiciek by som mala aplikovat, mne sa to zdalo vela, na kazducast nohy som si dala dva streknutia, cize predok, zadok, vnutornu stranu stehna, 6x – ked som mala menej, masaz nebola pre mnaprijemna, neklzala mi tak ta masazna kefa po nohe”

“Olej sa používa tiež vynikajúco (olejov som mala menej, väčšinou boli trochu mastnejšie, preto to bola príjemná zmena) a vďaka nemu sa s masážnou kefou pracovalo ľahko. Na nohu som potrebovala asi dve pumpičky, čo sa mi nezdá veľké množstvo.”

“Ostala som až prekvapená, že naozaj postačovalo minimum oleja na dostatočné spríjemnenie masáže. Od začiatku do asi 5. týždňa som spotrebovala jedno pumpnutie na jednu oblasť, čiže 3 pumpnutia na celú nohu a zadok. Postupne som však musela pridávať a momentálne potrebujem viac oleja na jednu oblasť. Predná a zadná oblasť stehna 2-3 pumpnutia, zadok ostáva 1 pumpnutnie.”

“Masážny olej mi krásne zjemnil pokožku. Na jednu nohu som dávala 5 miernych stlačení pumpičiek a aplikovala som na vnútornú, vonkajšiu, vrchnú a spodnú časť stehna a zadok. Olej mi týmto spôsobom vydržal dosť dlho. Skoro jedenásť týždňov! Objednala som si ďalšie balenie aby som ho mohla ďalej používať s krémami, ktoré som dostala za testovanie.”

“MAsazny olej je velmi prijemny, kedze som si objednala dalsie dva, tak sa s nim masirujem nadalej. Olej krasne vonia a myslim, ze zostane aj nadalej v mojej kazdodennej rutine starostlivosti o plet. Pouzivam dve pumpicky oleja na kazdu nohu. Krasne sa rozotiera a nespozorovala som ziadne alergie.”

 

Účastníčky dostali na testovanie aj masážnu kefu s výstupkami, ktorá milo prekvapila. 100% účastníčok hodnotí používanie masážnej kefy ako veľmi príjemné a plánujú v jej používaní pokračovať aj naďalej.

“Masážnu kefu som si kúpila aj druhú a masírujem sa tak naraz dvomi kefami. Je to mimoriadne príjemné, efektívne a predsa len trochu rýchlejšie. Hoci si večer pre seba vyhradzujem dostatok času, niekedy je ho menej akoby som chcela.”

“Jednoducho perfektné! Toto je niečo čo som si veľmi obľúbila, takže určite s tým neprestanem. Už som si objednala aj ďalšie balenie oleja. Chystám sa aj na olej do sprchy. Masáž je skvelá, celkovo mi pomohla aj s bolesťami nôh.”

“Priznám sa, keď som unavená, nechce sa mi masírovať ale aspoň na tých päť minút sa vždy donútim. Za tú pevnú pokožku a takmer žiadnu svalovicu mi to stojí. Mám doma ďalšie dve masážne pomôcky ale so žiadnou sa mi nepracovalo (už vyše roka mi preto len tak stoja na poličke) tak dobre ako s touto kefou. Má dobrý úchop a pokrýva aj pomerne širokú plochu.”

“Masazna kefa bolo asi najvacsie prekvapenie pre mna. Kefa prisla krasne zabalena v saténovom vrecusku, milujem detail a hned mi bolo sympaticke s akou krasnou myslienkou a laskou bola “zabalena” obycajna kefa. Stale si davam otazku, preco som nemala  taku kefu uz davno doma. Kefu pouzivam uz pri sprchovani a premastim si kazdy vecer cele telo. Je zaujimave, ze taka banalost ako zmeni zivot :)”

 

Účastníčky tiež hodnotili dôležitosť parametrov produktov, na základe ktorých si vyberajú produkty, ktoré si zakúpia a budú používať (bodovanie od 1 do 5, pričom 1 znamená, že na tomto kritériu nezáleží vôbec, a 5 znamená, že na tom záleží veľmi):

 • Cena: priemer bodovania 3,2
 • Recyklovateľný obal:  priemer bodovania 4,4
 • Vôňa: priemer bodovania 4,1
 • Vegan zloženie: priemer bodovania 3
 • Klinicky preukázané účinky zložiek: priemer bodovania 4,85
 • Prírodné zloženie: priemer bodovania 4,85
 • Pocit na pokožke: priemer bodovania 4,9

Najviac teda zákazníkom záleží na klinicky preukázanej účinnosti zložiek, prírodnom zložení a príjemnom pocite na pokožke.

 

SUBJEKTÍVNE HODNOTENIE ÚČINKOV CELEJ KÚRY

100% účastníčok uviedlo, že počas aplikácie produktov si všimli pozitívne zmeny, z toho 80% už po mesiaci pravidelnej aplikácie.

Žiadna z respondentiek neuviedla, že by pozitívne účinky produktov nepocítila vôbec.

“ucinkovanie sa zmenilo uz od tretieho dna. Zo zaciatku asi tri tyzdne som robila kuru rano a vecer, ucinky som videla hned. Vylepsila sa pruznost pokozky, myslim, ze sa mi zjemnili strie po porode a taktiez popraskane zilky na nohach niektore sa zjemnili,niektore uz nevidim.”

“Prve ucinky uz po 10tich dnoch, bola uz ta pokozka ina, hladsia, pevnejsia”

“Priateľ potvrdil už po 2 týždňoch, že vidí rozdiel.”

“Najskôr bolo vidno, že pokožka opeknela a spevnila sa. Bola jemnejšia a už po mesiaci sa mi zdalo, že aj štíhlejšia. Redukcia celulitídy začala až druhým mesiacom a postupne sa lepšila. Samozrejme, nezbavila som sa jej úplne, no postupne sa to lepší, a preto chcem s Kvitkom a jeho kozmetikou pokračovať. Ktovie, možno v lete konečne vyberiem šortky.”

“Prvé účinky som spozorovala už po prvom týždni, a to spevnenie pokožky. Po ďalšom týždni prvé zjemnenie celulitídy a menšia viditeľnosť strii. Po mesiaci som už mala pokožku na dotyk veľmi jemnú, hladšiu. Stav celulitídy sa veľmi nezmenil od prvotného zlepšenia, ale na koniec po ukončení 8 týždňov je celulitída viditeľne lepšia.”

“Dovolím si povedať, že prvé účinky boli už po 3týždňoch testovania, a to viditeľnejšie pevnejšia pokožka.”

“Prvý mesiac ozaj nič, mimo testu by som s tým prípravkom asi prestala a skúšala iný. Ale vďaka povinnosti testu udržať rutinu 2 mesiace, som sa na konci tešila z výsledkov a budem pokračovať ďalej. Určite by som to uvítala niekde v rozšírenom popise produktu, že treba vydržať – je to jasné, že výrazná celulitída nezmizne za noc, ale väčšina produktov má „ super bombastické preukázané výsledky už o 14 dní“, tak mám kvôli týmto falošným reklamám skreslené očakávania.”

“Koža bola už po prvom mesiaci pružnejšia, hebká na dotyk, hlavne tesne po aplikácii. Menšie zjemnenie celulitídy som si všimla po dvoch mesiacoch.”

“V 2. mesiaci sa dalsie ucinky spomalili, najviditelnejsia zmena prebehla pocas 1. mesiaca.”

“pokozka bola hned hladsia, kedze predtym som sa o telo nestarala”

“V spojení s fyzickou aktivitou a lepšou životosprávou som naozaj už po mesiaci začala vidieť malé výsledky a lepší stav pokožky”

“Úprimne som ostala v šoku pri meraní po prvom mesiaci. Neoficiálne preto v testovaní pokračujem (mám ešte dve balenia krému a dokúpila som si masážny olej) a budem sa merať zas o mesiac. Snažím sa ešte aj navýšiť príjem tekutín o jeden až dva poháre na deň a začala som používať aj Body restart.”

Účastníčky tiež hodnotili subjektívne zmeny/zlepšenia (bodovanie od 1 do 10, pričom 1 znamená, že v tejto oblasti nedošlo k zmene vôbec, a 10 znamená, že v tejto oblasti pozorovali výrazné zlepšenie):

 • Pružnosť pokožky: priemer bodovania 8,5
 • Pevnosť pokožky: priemer bodovania 8,7
 • Vyhladenie pokožky: priemer bodovania 7,2
 • Zníženie viditeľnosti celulitídy: priemer bodovania 6,6
 • Viditeľné zoštíhlenie (napr. voľnejšie oblečenie): priemer bodovania 6,2
 • Zlepšenie si všimli ostatní (manžel, priateľ, kamarátka…): priemer bodovania 6,2

Najvýraznejšie pozitívne zmeny si tieto účastníčky všimli pri subjektívnom hodnotení pevnosti a pružnosti pokožky, ktoré ohodnotili vysokým bodovaním. Tieto zmeny si dokonca všimlo ich okolie.

Taktiež sme sa ich opýtali, aké zmeny očakávali po 2 mesiacoch aplikácie, a či očakávali odstránenie celulitídy (jednoslovné hodnotenia nie, nie sú spomenuté): 

“Priznam sa, ze som bola velmi vzrusena z tohto projektu a som stastna, ze som sa mohla zapojit prostrednictvom mojej sestry Veroniky a VAsej ustretovosti.. Nikdy som realne nemyslela, ze kremy mozu poriesit celulitidu uplne, ale myslim si, ze v kombinacia masazi, aplikovanie kremu+olej a taktiez zmena v jedalnicku a trosku pohybu vie spravit to, ze zena sa moze zbavit celulitidy asi na 80 percent. V mojom pripade produkt a motivacia bola velka, takze to mozem zhodnotit, ze sa mi to podarilo na 80 percent. Cele testovanie som mala prerusene asi na tri tyzdne, pokial prisiel balik zo SK, ale medzi tym som pouzivala Hlbovy detox. Ked som dostala opat kremy, tak zas som videla, ze to krasne pracuje. Pokozku mam krasne prekrvenu, hladku a milujem tu novu pruznost.”

“urcite som neocakavala odstranenie, zlepsenie stavu pokozky som cakala, urcite len kremik nestaci, ale moze pomoct. Dalsie plus je aj masaz postihnuteho miesta, nie len natierat. Urcite by k tomu pomohla hlavne aj zmena mojej stravy a znizenie mojej hmotnosti.”

“Nie, je mi jasné, že celulitídy sa tak ľahko zbaviť nedá. O to viac, keď pravidelne nešportujem. Popravde ma záverečné fotografie príjemne prekvapili.”

“Nie, kedze celulitidou „trpim“ od puberty a uz mam toho vyskusaneho mnoho, necakala som zazraky.”

“Nie, pretože s celulitídou bojujem už veľmi veľa rokov a viem, ako vzniká. Je tu veľa faktorov, ktoré ju ovplyvňujú. Verila som však, že vďaka túžbe po krajšej pokožke vytrvám a nevzdám to tak, ako predtým.”

“vzhľadom k situácii s lockdownom si to nemal možnosť všimnúť bohužiaľ nikto :D”

“To určite nie, viem, že je to zdĺhavý proces a niekedy nezmizne vôbec. Vzhľadom k naozaj zhoršenej celulitíde som ale dúfala v aspoň malé zlepšenie stavu.”

“Nie, bola som si vedomá, že na odstánenie celulitídy je potrebné zmeniť aj iné praktiky v živote.”

“zatiaľ ma nikto nevidel poloholú, neviem odpovedať. v kútiku duše možno áno, aj keď bolo napísané v manuáli že to tak nebude”

“Nečakala som samozrejme úplne odstránenie, je ozaj výrazná a popravde bez športovania mám pocit, že je výsledok super. Všimol si vyhladenie pokožky na dotyk aj manžel. Skôr ma prekvapilo, že tie výsledky sa ukázali až neskôr, po prvom mesiaci som si hovorila, bože ako tam napíšem, že krémiky sú síce super ale výsledky žiadne. No finálne fotky ma nakoniec príjemne prekvapili.”

“určite nie. Viem, že to je nemožné.”

“nemala som to v tejto dobe komu ukazat na posudenie. Absolutne som neocakavala odstranenie, lebo je to dlhorocny problem a z doterajsej skusenosti pokial nie je sprevadzany cvicenim, tak uz vobec nie. Ja som bohuzial nemohla cvicit, aby som napomohla aj spevnovaniu, cize skor som si vsimla ten efekt, ze doslo k zostihleniu a vyhladeniu koze, ale zaroven strata objemu viedla aj k tomu, ze bolo viac vidiet ochabnute svalstvo, a tym padom nevidim velky efekt pevnosti alebo pruznosti pokozky.”

“nie, pri mojich proporciach absolutne, viem ze aj stihlejsie zeny sa s tym trapia aj roky, takze necakala som urcite uplne odstranenie”

“keď som niečo zanedbávala roky, len ťažko sa toho zbavím za pár týždňov.”

“Po 2 mesiacoch som naozaj neočakávala úplné odstránenie celulitídy, pretože som si vedomá toho že je to najmä vnútorný problém, a produkty na vonkajšie používanie sú ale skvelým doplnkom k dosiahnutiu finálneho výsledku.”

“NIE. Mám skúsenosť s rôznymi krémami a gélmi na celulitídu už vyše pätnásť rokov. Od žiadneho nečakám, že mi celulitídu vyzmizíkuje a už vôbec nie za týždeň alebo mesiac. Na porovnanie, minulé leto som dva mesiace každý večer a občas aj ráno používala brezový olejček (odporúčanie jednej známej),tiež som nohy masírovala a výsledok teda nič moc ak to porovnám s týmto testovaním. Dosť ma po ňom svrbeli nohy.”

 

Na otázku, či hodnotia testovanie ako úspešné, respondentky odpovedali (jednoslovné hodnotenia áno, nie sú spomenuté): 

“Ano, testovanie povazujem za velmi uspesne. Motivaciu ktoru som dostala, hlavne postarat sa s laskou o svoje telo kazdy den ma naucilo stravit so svojim vlastnym JA kazdy vecer jednu hodinu co si myslim, ze sa hodi kazdej zene, mame. Je fantasticke, ze aj firmy ako aj vy sa snazite prinasat pre zeny taketo novinky a som velmi stastna, ze som sa mohla zucastnit. Cely balik ma nesmierne potesil a viem, ze budem s VAmi ratat aj do dalekej buducnosti. Aj napriek tomu, ze zijem v Canada, tak si dam poslat VAse produkty, pretoze ma naucili sa postarat o partie na ktorych mi nejak extremne nezalezalo. DAKUJEM”

“urcite bolo uspesne pre mna, pokozka na nohach sa mi zmenila urcite, a okrem skincare rutiny, budem pokracovat aj v tejto vecernej rutine”

“áno, tak ako som spomenula, príjemne ma prekvapilo zníženie viditeľnosti celulitídy na prvý pohľad. Samozrejme, že nezmizla, ale cítim radosť z výsledku.”

“Hodnotim testovanie ako uspesne, nakolko pokozka sa mi spevnila a prinutilo ma to aj dodrziavat pitny rezim, takze sa citim omnoho zdravsie nez predtym.”

“Som veľmi spokojná, lebo pokožka je krajšia a pevnejšia a myslím si, že ak v tom budem pokračovať, dočkám sa vytúžených výsledkov.”

“Určite. Za mňa veľmi úspešné. Neverila by som, že toto je možné dosiahnuť používaním krému a masážou olejom. Stravujem sa zdravo, mám pravidelný pitný režim, snažím sa mať pohyb, ale akosi nič už na mňa nezaberalo.”

“Pokrok za týchto 8 týždňov predčil moje očakávania.  Priznám sa, môj jedálniček sa vôbec nezmenil, dokonca konzumujem viac sladkostí ako som zvykla a aj napriek tomu sa moje stehná zoštíhlili.  Už len obmedziť čokoládu”

“Určite áno. Od Kvitku mám viac produktov, sú super. Hlavne zložením. Teším sa výsledkom a budem pokračovať ďalej aj keď trochu mám problém s večerným natieraním. Pri teste som ho vynechala len 4x z objektívnych dôvodov, no posledný týždeň, keď už „nemusím“, tak asi nebudem dodržiavať úplne denné natieranie. Rozmýšľam, že si dám olej a masáž ráno, aj keď je to asi určené na pôsobenie v noci.”

“Mrzí ma, že počas testovania ma postihli zdravotné ťažkosti, ktoré mi zabránili hýbaniu sa vo väčšej miere. Verím tomu, že ak by som viac cvičila, výsledky by boli o čosi viditeľnejšie, ale nemám ružové okuliare – nebolo by to nič extrémne zásadné. Samozrejme, že k odstráneniu celulitídy nestačí len krém a olej, ale celkový životný postoj: pitný režim, pohyb, strava atď”

“urcite ano. Aj ked to na fotkach nie je tak dobre vidiet, u mna doslo k ubytku na objeme, urcite to pomohlo cirkulacii lymfy, ta pokozka je ina. Som si ista, ze pokial by to bolo sprevadzane aj cvicenim, tak efekt by bol este vyraznejsi.”

“ano, okrem ineho ma naucilo starostlivosti o seba”

“áno, vidím zmeny. Pokožka je hebkejšia na dotyk a ukázalo mi to, že má zmysel pokračovať.”

“Som si istá, kebyže počas celých 3 mesiacoch dokážem naďalej vykonávať fyzickú aktivitu s kombináciu produktov výsledky by boli naozaj veľmi viditeľné. Aj napriek tomu, že testovacie obdobie skončilo tak v tom budem pokračovať a už teraz sa teším akú spätnú väzbu Vám následne budem môcť dať.”

“ÁNO. S výsledkami testovania som nadmieru spokojná. Večerná aromaterapia pri nanášaní krému bola príjemným bonusom.”

“zo začiatku áno,potom akoby sa to zastavilo,momentálne som však rozhodnutá zakúpiť si prosukt opäť a pokraačovať,chcem ostať verná tejto značke”

 

100% účastníčok hodnotilo testovanie ako veľmi pozitívne a úspešné, pričom u 93% respondentiek prekročilo očakávania.

 

100% účastníčok tiež vyjadrilo spokojnosť s naplnením očakávaní testovania: 

“urcite ano, medzi prvymi som testovala nieco nove od mojej oblubenej znacky, zacala som sa viac starat aj o telo, nielen plet”

“dokonca prevýšilo. Veľmi som sa tešila, keď prišiel balíček a takisto aj druhý s drinkom, ktorý už tiež pijem.”

“Takéto očakávania som ani nemala. Splnilo omnoho viac ako som očakávala”

“Testovanie ma milo prekvapilo, nielen výsledkami, ale ukázalo mi, že ak človek niečo chce, všetko sa dá. Dosť som sa bála, že po pár dňoch sa mi nebude chcieť nohy masírovať, že to vzdám. To sa nestalo.”

“áno. Celulitída sa zmiernila a pokožka je na dotyk jemnejšia.”

“očakávania som mala takéto: hlavne pružnosť, zjemnenie pokožky = to sa podarilo.”

“Neverila som, ze po mesiaci mozem mat taky ubytok na objeme. Za mna uplne uzasne.”

“áno, zlepšil sa mi vzhľad pokožky, je jemnejšia”

“ano aj nie, pokozku mam prijemnejsiu, pevnejsiu na dotyk, ale na fotkach velmi rozdiel nevidim, tam som asi mala vyssie ocakavania, ale produkt v tom nevinim, viem, ze keby som mala pravidelny pohyb a stravu lepsiu, tak by boli ine vysledky pradepodobne, sklamana nie som”

“Čakala som tak maximálne redukciu celulitídy ale nie, že budem mať takú pevnú a hladkú pokožku a že aj nejaké tie centimetre zídu dole. Preto neoficiálne pokračujem v testovaní. Som zvedavá na ďalšie výsledky a zároveň ma tie doterajšie motivujú v tom pokračovať.”

“Som nesmierne potesena povedat to, ze vysledok je az nad moje ocakavanie, pretoze toto testovanie prebudilo vo mne novy zaujem o starostlivost.”

“tak na polovicu,je potrebné začať aj cvičiť a to som ja nerobila,teraz to chcem zmeniť a verím,že výsledky budú 100%.”

 

Účastníčok sme sa tiež opýtali, ktorý z produktov hodnotia ako najlepší (krém, masážny olej alebo kefa): 

“neviem sa rozhodnut, ktory  je najlepsi, navzajom sa doplnaju a tvoria sucast mojej vecernej rutiny,cize budem aj nadalej pouzivat vsetky tri naraz. Viem, ze len krem nestaci natriet a masazna kefa urcite pomala pri vysledku, to som presvedcena.”

“Myslím, že kombinácia je najlepšia cesta k úspechu, ale najradšej mám krém. Páči sa mi jeho vôňa a konzistencia.”

“Neviem sa rozhodnut medzi nimi, vsetky posluzili dobre.”

“Tu sa mi ťažko hľadá odpoveď, všetky sú vynikajúce. A používam ich spolu, takže si ani neviem predstaviť, ako by som ich používala samostatne.”

“Nevedela by som si vybrať. Kombinácia všetkých je najlepšia možnosť. Ale najväčší „game changer“ je pre mňa asi masážna kefa.”

“U mňa vyhráva olej, kvôli jeho nádhernej vôni.”

“krém aj olej používam súčasne, takže neviem rozdeliť ich účinnosť na lepšiu/horšiu. Iba ich mam rada”

“popravde ťažko vybrať. Najlepšie sa mi páčila kombinácia krém a olej. Ak by som mala vybrať len jedno, tak ozaj neviem.. asi by som sa rozhodla podľa ceny, alebo podľa toho, že sa olej menej míňa a vydrží dlhšie. Ak by som však produkt netestovala tak asi na skúšku vezmem krém – oleja by som sa bála, že bude lepiť.”

“Masážny olej”

“Tazko povedat, kedze vsetko som pouzivala dokopy. Neviem, ci by samotny krem mal nejaky ucinok. Bez oleja by sa nedala pouzivat kefa. Bez kefy by ten efekt asi nebol nejaky slavny. Otazne teda je, aky efekt by sme dosiahli pouzivanim len kefy a oleja. Neviem, asi predsa len to combo je potrebne tak ako je.”

“Krém, ale všetky spolu sú úžasné”

“masazny olej – ten je laska”

“kefa, keďže má viacero využití” 

“Kefa a krém”

“Ťažká otázka. Pretože takéto skvelé výsledky aké som ich používaním dosiahla sú výsledkom kombinácie všetkých troch produktov. Asi krém. Lebo s ním je najmenej práce. Pekne vonia. Nakrémujem a idem. Ale len s krémom by som také výsledky určite nemala.”

“Ako som uz spominala vysie. KEFA vo mne zanechala najvacsie prekvapenie”

“kefa”

 

Opýtali sme sa, či bol niektorý z produktov problematický na používanie, pričom účastníčky sa vyjadrili, že všetky produkty sa používali jednoducho. Jediná výhrada bola ku kefe, ktorá sa občas rozdelila, keďže ide o kefu s vymeniteľným nástavcom.

 

Na otázku, či plánujú v aplikácii produktov pokračovať aj naďalej, sa 100% účastníčok vyjadrilo kladne a 92% má záujem o používanie všetkých 3 produktov. 100% respondentiek by odporučilo tieto produkty aj svojim známym. 92% by odporučilo všetky 3.

“Áno, chcem pokračovať a používať všetky, krém, olej a kefu.”

“áno, krémiky ešte mám 2 takže budem pokračovať každý deň a rozmýšľam, že si dokúpim aj olej – zvykla som si naňho každý večer”

“Áno, plánujem. Ako som už vyššie uviedla, dokúpila som si olej, chystám sa používať aj krém, ktorý ste mi doposlali. Dokúpim si aj olej do sprchy a krém keď bude v predaju a budem pravidelne masírovať. Keď sú možné takéto zmeny po 2 mesiacoch, zaujíma ma čo môžem očakávať po dlhodobom používaní.”

“Planujem nadalej pouzivat vsetky produkty, tentoraz vsak na ine problematicke partie mojho tela.”

“ÁNO. Zatiaľ používam všetky tri. Či ich budem používať pravidelne každý deň celý rok ešte uvidím. Mám totiž ešte iné masážne oleje značky Kvitok a každý sa mi hodí na inú situáciu/problém. V čase veľkých horúčav tiež nie som veľmi fanúšikom olejov (mandľový je výnimka). Ale zas bez olejčeka sa kefa použiť nedá (skúšala som a nie je to príjemné). Uvidím aj podľa konečnej ceny krému, či si ho budem môcť dovoliť kupovať často. Určite si takú trojmesačnú anticelulitídovú a spevňovaciu kúru so všetkými produktmi budem robiť minimálne raz ročne (pred letom/dovolenkou) a v chladnejšom počasí masážny olej a kefa, krém podľa finančných možností. V lete skúsim určite krém aspoň na noc a uvidím ako bude pokožka reagovať pri vyšších teplotách.”

“Ano, uz som kompletnu sadu odporucila mojim trom kamaratkam na Slovensku, ktore bojuju s podobnym problemom ako ja.”

 

Poďme sa ešte pozrieť na výsledné merania:

Celkový úbytok v najširšom mieste (priemer zo všetkých účastníčok): – 4,16 cm

Celkový úbytok v najužšom mieste (priemer zo všetkých účastníčok): – 2,78 cm

 

Niektoré ženy ošetrovali aj oblasť zadku, kde bol nameraný priemerný úbytok: – 1,22 cm

 

Jedna respondentka skúšala krém (bez oleja a kefy) aj v oblasti paže, a namerala úbytok: -0,6 cm

Najlepší výsledok čo sa týka zoštíhlenia pri nezmenenom režime (tabuľka predstavuje komplexné meranie jednej respondentky, ktorá sa celkovo stravuje zdravšie a počas testovania nezvyšovala intenzitu cvičenia):

Meranie

(oblasť)

Úvodné meranie

(cm)

Po 4 týždňoch

(cm)

Po 8 týždňoch

(cm)

Finálny úbytok

(cm)

Ľavá noha pod zadkom

67

6666,5-0,5
Nad kolenom484545

-3

Najširšie miesto

676263

-4

 

Pravá noha pod zadkom

656664

-1

Nad kolenom

47

4544,5

-2,5

Najširšie miesto

67

6263

-4

 

Zadok

113

112110,5

-2,5

 

Hmotnosť

79,7 kg80,5 kg

-0,8 kg

Respondentka počas prvého mesiaca kvôli karanténe znížila na 2 týždne množstvo pohybu, neskôr robila posilňovacie cvičenia 3krát týždenne cca 50 minút a chodila na dlhšie prechádzky 1-2krát do týždňa, ako bola zvyknutá aj mesiace predtým.

 

Vyjadrenie po prvom meraní: 

“Priznám sa, bála som sa veľmi toho merania. Aj váhy sa bojím. 14 dní z tých 30 som bola doma v karanténe, takže pohyb (až na pravidelné cvičenie tri krát do týždňa) dosť obmedzený (zvyknem chodievať na dlhšie 8-10km prechádzky). Nič som oproti bežnému režimu počas karanténny nemenila. Žiadna  zmena v množstve stravy ani pohyb extra naviac. Niektoré dni to bola slabota aj s pitným režimom. Takže keď som sa včera merala, dostala som šok 😀 po porovnaní so začiatočnými hodnotami som sa išla zmerať ešte dva krát pre istotu.”

Hodnotenie celkového priebehu testovania:

“Testovanie bolo veľmi príjemné. Dva týždne mi trvalo si zvyknúť na pravidelné večerné masáže. Po prvom úspešnom meraní (po mesiaci) bola motivácia pokračovať v testovaní obrovská. Prestala som si sledovať pri masírovaní čas a začala som masírovať pri pozeraní sociálnych sietí takže občas som sa prichytila, že masírujem dvadsať minút, výnimočne aj pol hodinu. Sila prokrastinácie 😀 So žiadnym produktom som nemala problém, či už čo sa týka nanášania alebo konzistencie. A vedľajšie pozitívum celého testovania bola aj výrazná redukcia svalovice na nohách po cvičení alebo túrach. Vďaka testovaniu som si vytvorila pozitívny vzťah k svojim problémovým zónam (stehná a zadok), keďže sa mi krásne spevnila pokožka a preukázateľne mi ubudli centimetre. Po dvoch mesiacoch sa sama sebe páčim aj na porovnávacích fotkách. Podotýkam, že som pred začatím testovania nečakala žiadne zázraky. Celulitída mi nezmizla ale je viditeľná jej redukcia a dosiahnutá výrazná pevnosť a hladkosť pokožky. 

Nemám veľa čo by som dodala. Len, že dúfam, že sa viacero žien odváži tieto vaše produkty spolu vyskúšať. Len nakrémovať nestačí ale kombináciou krému, oleja a masáže kefou sa dajú dosiahnuť úžasné výsledky už za dva mesiace. Sú to zároveň produkty, ktoré sa líšia od väčšiny drogerkových krémov, ktoré som za posledných pätnásť rokov vyskúšala. Takže investícia do nich sa vyplatí. Ak si to niekto nemôže dovoliť celoročne, tak aspoň takú intenzívnu kúru pred letom určite odporúčam. Osobne si však myslím, že po poctivom dvoj až trojmesačnom vyskúšaní tejto „trojkombinácie“ (krém, olej, kefa) a evidovaní výsledkov budú chcieť ženy tento produkt používať pravidelnejšie. Držím palce, aby sa produktom darilo. Ja som vyskúšala nielen krém (ktorý je novinkou) ale aj masážny olej (ktorý je už dlhšie v ponuke) prvýkrát a pokračujem v ich používaní ďalej, pretože som bola nadmieru spokojná.

 

Najlepší výsledok čo sa týka zoštíhlenia pri zmenenom režime (tabuľka predstavuje komplexné meranie jednej respondentky, ktorá sa počas testovania rozhodla nakopnúť viac a “resetnúť” organizmus úplne):

Meranie

(oblasť)

Úvodné meranie

(cm)

Po 4 týždňoch

(cm)

Po 8 týždňoch

(cm)

Finálny úbytok

(cm)

Ľavá noha pod zadkom

67

61-6
Nad kolenom4641

-5

Najširšie miesto

6761

-6

 

Pravá noha pod zadkom

6761

-6

Nad kolenom

46

41

-5

Najširšie miesto

67

61

-6

 

Zadok

                    –
 

Hmotnosť

75 kg65 kg

-10 kg

Respondentka od prvého dňa testovania vylúčila karbohydráty, začala pravidelne plávať, 3krát do týždňa pridala kolieskové korčule a pila 2-3 litre čistej vody denne.

Hodnotenie celkového priebehu testovania:

“Od zaciatku som si davala pozor. Myslim, ze s tym, ze som bola odhodlana, “resetnut” moj organizmus, aj moj pristup sa zmenil. Cely zivot sportujem, ale kedze bol COVID moj psychicky stav dost padol, tak som nemala chut na pohyb. Ako som zacala s masazami, hned som zacala plavat asi 5x tyzdenne, kolieskove korcule 2x do tyzdna cca 14km. Bolo vidno ako sa mi pekne telo nakoplo a hlavne si myslim, ze to dost ovplyvnilo moj psychicky stav. Zrazu som mala opat motivaciu robit nieco. Za 8 tyzdnov sa mi celkovo podarilo schudnut 10kg.”

 

 

Najhorší výsledok čo sa týka zoštíhlenia (tabuľka predstavuje komplexné meranie jednej respondentky):

Meranie

(oblasť)

Úvodné meranie

(cm)

Po 4 týždňoch

(cm)

Po 8 týždňoch

(cm)

Finálny úbytok

(cm)

Ľavá noha pod zadkom

7475740

Nad kolenom

535453

0

Najširšie miesto

717272

+ 1

 

Pravá noha pod zadkom

757775

0

Nad kolenom

545554

0

Najširšie miesto

72

7373

+ 1

 

Zadok

 
Hmotnosť 94 kg96 kg94 kg

0

 

Aj napriek neuspokojivým výsledkom merania bola respondentka s testovaním spokojná. Uviedla, že: ” Nečakala som samozrejme úplne odstránenie, je ozaj výrazná a popravde bez športovania mám pocit, že je výsledok super. Všimol si vyhladenie pokožky na dotyk aj manžel. Skôr ma prekvapilo, že tie výsledky sa ukázali až neskôr, po prvom mesiaci som si hovorila, bože ako tam napíšem, že krémiky sú síce super ale výsledky žiadne. No finálne fotky ma nakoniec príjemne prekvapili.”

Hodnotenie celkového priebehu testovania:

“Testovanie produktov bolo veľmi príjemné. Oba prípravky – krém aj olej sa dobre roztierajú, majú jemnú nerušivú vôňu a čo je najdôležitejšie – nelepia. Naozaj sa dá natrieť po rannej sprche, obliecť a utekať do práce. Obe sú vhodné aj na citlivú pokožku, vôbec nedráždili. Nakoľko som mala veľmi výraznú celulitídu, prvé výsledky som spozorovala až po dvoch mesiacoch používania. Sama som bola prekvapená, keď si zrazu aj manžel všimol, že pokožka je jemnejšia na dotyk. Porovnanie fotiek pred a po ukázalo, že naozaj sa oplatí vydržať, poctivo natierať a masírovať a výsledky sa dostavia. Síce neprídu za noc, ale ani ta celulitída, tam nie je od včera.”

 

Pozitívne výsledky v zoštíhlení daných partií sa u niektorých respondentiek ukázali aj napriek nárastu hmotnosti:

 1. respondentka: -1 cm, aj napriek nárastu hmotnosti 3 kg
 2. respondentka: -2 cm, aj napriek nárastu hmotnosti 0,9 kg
 3. respondentka: – 2 cm, aj keď váha zostala rovnaká

 

Celkovo naše respondentky schudli v priemere o 1,2 kg. Jedna respondentka sa rozhodla vďaka testovaniu pre nový reštart a podarilo sa jej zmenou životného štýlu s pomocou starostlivosti o seba zvonku schudnúť neuveriteľných 10 kg (jej výsledky nie sú zahrnuté v priemernom výpočte úbytku na váhe).

 

Hodnotenia produktov si môžete pozrieť po rozkliknutí hodnotení u konkrétneho produktu (sú v nich zahrnuté aj hodnotenia účastníčok testovania):

Zoštíhľujúci a formujúci anticelulitídny telový krém

Anticelulitídny masážny olej Hĺbkový detox

Masážna kefa na telo s výstupkami

 

Moje dojmy: 

Samotné testovanie hodnotím ako veľmi úspešné, až na pár výnimiek sa s účastníčkami spolupracovalo dobre, a veľmi sa teším z ich pozitívnych výsledkov. Prekvapilo ma, že výsledky sa dostavili aj napriek tomu, že účastníčky nejaké to kilo pribrali, a taktiež ma prekvapili pozitívne výsledky respondentky, ktorá síce nezaznamenala úbytok v cm (práve naopak), ale zaznamenala výrazné zlepšenie v oblasti pevnosti a pružnosti pokožky, celkovo sa cítila veľmi dobre a testovanie hodnotí kladne aj jej manžel.

Jedným veľkým prekvapením boli pre mňa aj hodnotenia masážnej kefy, ktorá od zaradenia do našej ponuky príliš neexceluje ani v predajoch, ani v hodnoteniach. Viaceré účastníčky sa aj vyjadrili, že kefu by si sami od seba nekúpili a bola by to chyba. Prekvapilo ich, ako sa dobre používa, je príjemná a využili ju aj pri masáži chodidiel či v sprche. Dokonca sa jedna účastníčka vyjadrila, že po pravidelnej masáži hlavy pozorovala zrýchlenie rastu vlasov. Jedinú chybu však má, a to takú, že sa oddeľuje masážna hlavica, keďže pôvodne má byť vymeniteľná za iný nástavec, ale zatiaľ sme ich nepridávali do ponuky. Možno nabudúce zvolíme verziu bez vymeniteľnej hlavice, a problém bude odstránený.

Škoda, že bolo v tom čase karanténne obdobie a všetky podujatia či stretnutia boli obmedzené, lebo sme nemohli zorganizovať profesionálne fotenie a fotky z domácich podmienok, ktoré nám zasielali respondentky, nie sú použiteľné. Aj na fotkách, ktoré sú uverejnené v tomto článku, je síce výsledok viditeľný, ale rôzne svetlo, uhol či zaostrenie, ktoré sa účastníčkam v domácich podmienkach samozrejme nepodarilo dodržať, výsledky skresľuje.

 

ZÁVEREČNÉ CELKOVÉ HODNOTENIE TESTOVANIA:

“Prieheb testovania 8 weeks sa mi zdal malo, asi by som to dala na cely rok, lebo tak by to prinutilo nas zeny byt “v pozore”cely rok. 🙂 Uprimne sa priznam, ze uz teraz mi chyba krem. Pocas celeho testovania som si kazdy den vyhradila “moj cas” a pravidelne som sa tesila, kedy budem citit dotyk lahodneho kremu a vonu oleja. Cely proces je velmi jednoduchy a jasny. Instrukcie su vyborne napisane, takze myslim, ze kazda zena krasne pochopi, ako pristupovat k celemu procesu. Uz len treba zacat 🙂 Dakujem, za Vasu odvahu celit vsetkym “hejterom” ako kremy ne-funguju! Ak by som Vam mojim review pomohla, tak by som bola len stastna, pretoze celych 8 a viac tyzdnov som si vychutnavala a tesila som sa z toho, ze aj vdaka Vam som prekonala samu seba. Ako som spominala vyssie, tak celulitida v kombinacii s kurou, zmenou stravovani a sportovanim sa stratila na 80 percent, podarilo sa mi schudnut vyse 10kilogramov a viem, ze budem pokracovat dalej. Stale mam v zasobe Hlbkovy detox, ktory mi prisiel prednedávnom, verim, ze este si ho budem moct skoro objednať, ked mi dojdu zasoby.”

“S testovaním som bola veľmi spokojná, pravidelne som dodržiavala všetky pokyny. Žiaden krém, ktorý som skúšala na celulitídu som tak pravidelne nepoužívala ako vaše. Oplatilo sa, lebo zmenu je vidieť. Chcem pokračovať aj naďalej. Ďakujem Vám veľmi pekne za takúto príležitosť vyskúšať si Vaše výrobky. Som veľmi spokojná s vôňou, kvalitou a balením krémov. A najdôležitejšie na tom je to, že Vaše produkty sú účinné. Neočakávala som zázraky, ale každým mesiacom to bolo lepšie.”

“Testovanie bolo príjemné, som veľmi rada, že som mohla byť jeho súčasťou. Úprimne, sama by som si bez odporúčania alebo veľmi výhodnej ceny produkty nezakúpila, keby som to videla ako uvedenú novinku (neverila som takýmto produktom). Všetky pokyny som naozaj dôkladne dodržiavala, nevynechala som ani jeden deň. Subjektívne vnímam, že produkty pomaličky pomáhajú. pokožka je pružnejšia a celulitída sa mierne zlepšila. Uvidím, ako to pôjde ešte ďalšie mesiace. Určite budem pokračovať. Ďakujem ešte raz za možnosť byť súčasťou testovania a za veľmi hodnotný balíček starostlivosti, veľmi si to vážim. Tým ste len posilnili moju lojálnosť a lásku k Vašim produktom. Objednávam si každý mesiac produkty spoločne s kamarátkami a sestrou, ktoré som tiež „nakazila“ kvitok láskou. Aj ja som sa dostala k Vám cez odporúčanie známeho. To je skrátka najlepšia reklama – spokojní zákazníci.  A to ja určite som. A podotýkam, že nikdy pred tým mi prírodná kozmetika neimponovala. Ste teda prvá značka, ktorá mi priniesla prírodnú kozmetiku do života a myslím, že pri Vás aj ostanem.”

“Testovanie bola pre mna zabava, ktora sa stala kazdodennou sucastou mojho zivota. Bol to cas, ktory som venovala sama sebe, a vdaka ktoremu som sa zacala starat viac o seba a svoje telo. Naucilo ma, ze aj tych par minut do dna rano i vecer za to stoja, a vedia priniest ovocie, ak je to vsetko robene na pravidelnej baze. Chcem sa  Vam velmi pekne spolocnosti podakovat za moznost zucastnit sa testovania, kedze Kvitok je moja oblubena znacka kozmetiky, bola som z toho nadsena a bola to velmi prijemna skusenost.”

“Na testovanie som sa tesila, dodrzovala som vsetko kazdy den. Som spokojna s testovanim, aj vysledkami, ktore som dosiahla. Uz po 10tich dnoch som videla prve zmeny, pokozka bola pevnejsia, hladsia. Zaradila som aj pravidelne cvicenie. Skoda, ze som nestihla zmenit stravu k lepsiemu, verim tomu, že znizenim hmotnosti, by bol vysledok este lepsi. Potesili ma nejake centimetre dole. A urcite v tejto vecernej rutine budem pokracovat a vlastne aj pokracujem. Urcite Vam chcem napisat, ze velmi dakujem za tuto skusenost, ze som bola medzi prvymi Vasi zakaznickami, ktora skusa nejaku novinku z Vasej dielne. Velmi si to cenim. Tiez dakujem, ze ma to primälo k tomu, ze som sa zacala viac starat aj o moje telo, nielen tvar. A tymi dvoma mesiacmi som si vytvorila navyk na takuto starostlivost. Urcite budem nadalej vasa verna zakaznicka a budem sa tesit na novinky, ktore prinesiete. A tiez sa tesim, ked pojdem z materskej konecne do prace a moj rozpocet sa zvysi a budem si moc kupit vase dalsie vyrobky, ktore mam na wishliste Lebo vase vyrobky mi vyhovuju a mam ich rada.”

“Testovanie ma bavilo lebo to bola pre mňa nová skúsenosť. Bolo to príjemné hlavne po namáhavom dni. Bol to čas, ktorý som venovala sebe a určite v tom budem pokračovať. Som rada, že som mala šancu zúčastniť sa tohto testovania. Ďakujem.”

“Pocas testovania som sa snazila dosledne dodrziavat pravidelnost, co bola pre mna dost vyzva, kedze mam zvacsa problem byt takato systematicka. Produkty som nanasala rano a vecer pred spanim. Prijemne ma to uvolnilo pred spankom. Vona produktov mi bola sympaticka.”

“Testovanie ma veľmi bavilo a nerobilo mi problémy používať kozmetiku ráno aj večer. Zvykla som si na to a tešila som sa na večernú masáž, ktorá bola príjemná a uvoľňujúca. Keď vidíte zmeny k lepšiemu, tak ani nechcete prestať a veríte, že to bude ešte lepšie. Naučila som sa nové triky (používať krém a na to ešte olej), masážna kefa je najlepšia, akú som mala a mám chuť v tom vytrvať. Celkovo mám pocit, že som sa o seba začala naozaj starať. Veľmi pekne ďakujem za to, že som bola súčasťou testovania. Našla som kozmetiku, ktorá účinkuje naozaj a prináša viditeľné zmeny k lepšiemu. Splnili sa moje očakávania a mám motiváciu na sebe pracovať.”

“Priebeh testovania bol v poriadku od prvého dňa po posledný. Celé testovanie ma bavilo a veľmi som si ho užívala. Zavedenie takejto rutinnej starostlivosti s masážou sa mi naozaj zapáčilo. Každý deň som sa tešila na večernú masáž kefou. Testovanie malo ideálnu dĺžku na to, aby to aj najväčší lenivci na starostlivosť vydržali a aby aj výsledky boli viditeľné. Chcela by som Vám ešte raz veľmi poďakovať za možnosť vyskúšať si krém v spojení s ďalšími produktami. Testovanie som si naozaj užila. Je skvelé, že dávate svojim zákazníkom takúto možnosť. Človek vyskúša produkt, ktorý by si možno za normálnych okolností ani nekúpil (v mojom prípade masážna kefa – vôbec som nad ňou neuvažovala, a aká by to bola chyba). Robíte svoju prácu skvele, o čom svedčí aj to, že množstvo mojich známych prechádza na prírodnú kozmetiku aj vďaka Vám a Vašim produktom. Prajem Vám teda ešte mnoho spokojných zákazníkov a úspechy v osobnom aj pracovnom živote.”

“Testovanie ma naučilo používať produkty pravidelne každý deň. Bol to môj taky večerný rituál,ktorý so mnou zdieľala celá rodina a pozorne sledovala moje výsledky. Bolo to veľmi príjemné obdobie. Som vďačná za túto príležitesť. Vaše výrobky využívam už dlhšiu dobu a aj pri týchto som sa presvedčila o ich vysokej kvalite. Je vidno,že kladiete dôraz na kvalitu a záleží Vám na spokojnosti vašich zákazníkov.

“Spolupráca bola veľmi príjemná. Inštrukcie boli jasné a stručné. Páčilo sa mi, že skúšam niečo, čo ešte nie je v predaji. Testovanie bolo výzvou aj pre mňa samotnú a naučilo ma si každý deň nájsť pár minút pre seba a rozmaznať sa. Aplikáciu krému a masáž som si spojila s rutinou a moju pleť a stal sa z toho pekný každodenný (dobro)zvyk. Držím Vám palce a prajem veľa ďalších úspechov. Ak sa rozhodnete pre testovanie aj v budúcnosti, veľmi rada sa ho opäť zúčastním. Verím, že som Vám aspoň trochu pomohla.”

“Priebeh testovania bol bezproblémový. Starám sa o seba komplexne a tento „prídavok“ vo forme natierania a masírovania som si obľúbila, cítila som sa lepšie. Postup nebol zložitý a navyše…voňavý ? Nerobilo mi problém dodržiavať ho.”

 “Nebol pre mňa žiadny problém začať s novou rutinou zameranou na celulitídu. Všetky produkty na seba krásne nadväzujú a ich aplikácia je veľmi jednoduchá. Je ale veľmi dôležité mať na pamäti, že ak chceme odstrániť celulitídu naozaj viditeľne, je rovnako dôležité zmeniť aj zvyky a životosprávu pre skvelé výsledky. Celkovo hodnotím testovanie pozitívne, vybudovala som si novú rutinu v ktorej budem určite pokračovať aj naďalej.”

“Testovanie ma naucilo rutine v starostlivosti o telo. Nahradilo mi drahe masazne pristroje zo salonov a pomohlo celkovemu prekrveniu nielen problematickej oblasti, ale aj celeho tela. Vysledok bol badatelny po 1. mesiaci, s takym zostihlenim som neratala. Potom sa zostihlujuci efekt spomalil, ale to sa dalo cakat. Vyrobky velmi prijemnej vone aj konzistencie, pri kreme bolo potrebne velmi setrne zaobchadzanie, aby sa neminul prilis rychlo. Kefa super na chytenie do ruky, ale pravidelne sa mi rozsrubovavala, co je taky detail, na ktorom by som popracovala (ale mozno som len mala chybny kus). Obcas som bola vecer velmi unavena, aby som dodrzala rutinu vratane masaze, ktora je klucova. Ale ked ma clovek motivaciu a jasny ciel, tak sa k tomu dokope (tak je to konieckoncov so vsetkym). Dodanie vyrobkov, komunikacia ako aj dovera z Vasej strany boli na top urovni. Dakujem za sancu zucastnit sa testovania, urcite to pre Vas bola velka investicia. Mne ste pomohli opat mat o trochu radsej vlastne telo, vidiet, ze sa mozu diat pozitivne zmeny, a dopriat si trochu “SPA” pocitu a luxusnej starostlivosti v tychto narocnych dnoch. DAKUJEM!”

“Dakujem veľmi pekne za možnosť zúčastniť sa, rada som otestovala nový produkt. Celá sada produktov bola veľmi príjemná na používanie, vybrala by som si ale hlavne krém, lebo hneď natretí sa vsiakol a mohla som sa obliecť. Masírovanie bolo príjemné, rada by som v tom aj pokračovala no uvidím ako sa mi bude chcieť. Nie som veľmi na také zdĺhavé veci, ale videla som ten efekt, takže zvažujem že sa premôžem 🙂 Testovanie hodnotím ako veľmi úspešné a som milo prekvapená výsledkami. ešte raz ďakujem”

“Testovanie ma naučilo používať produkty pravidelne každý deň. Bol to môj taky večerný rituál,ktorý so mnou zdieľala celá rodina a pozorne sledovala moje výsledky. Bolo to veľmi príjemné obdobie. Som vďačná za túto príležitesť. Ďakujem veľmi pekne za možnosť zúčastniť sa tohto testovania.Vaše výrobky využívam už dlhšiu dobu a aj pri týchto som sa presvedčila o ich vysokej kvalite. Je vidno,že kladiete dôraz na kvalitu a záleží Vám na spokojnosti vašich zákazníkov.

 

Chcete si vyskúšať produkty, ktoré testovali aj naše testerky? Pripravili sme pre vás kombo, ktoré obsahuje všetky 3 produkty. Ak sa rozhodnete pre seba urobiť niečo viac, pridáme vám ZDARMA k týmto produktom telový sprchovací olej Hĺbkový detoxktorý môžete používať spolu s kefou pri sprchovaní, a drink Body restart na 5 dní pre prirodzené naštartovanie efektivity (miery) bazálneho metabolizmu, dodanie energie, posilnenie imunity a naštartovanie redukcie množstva tuku.

Toto kombo patrí medzi sezónne produkty, preto nie je v našej stálej ponuke. Sledujte nás na  našich sociálnych sieťach a budete vždy vedieť, keď bude dostupné.