Rozžiarte pokožku s prírodnými telovými peelingami

Pre udržanie žiarivej, hebkej a pružnej pokožky je exfoliácia (odstránenie odumretých buniek) dôležitou súčasťou starostlivosti. Zaradiť do pravidelného používania by ste mali preto nielen pleťové peelingy, ale aj tie na telo. 

Exfoliáciu ako takú sme si už predstavili v článku Peeling – ak máte ten správny, dokáže fakt zázraky!

Vysvetlili sme si rozdiel medzi jednotlivými druhmi exfoliačných produktov a to, na akom princípe pracujú, aby ste si vedeli správne vybrať.

Najčastejšie sa pri telových peelingoch môžeme stretnúť s mechanickým typom. A my vám teraz z našej dielne prinášame práve takúto novinku – krémové telové peelingy.

Sú na báze abrazívnych častíc, ktoré si na rozdiel od pokožky tváre, na telo môžeme dovoliť. Zároveň obsahujú výživné bambucké maslo a slovenský slnečnicový olej, ktoré pokožku zvláčňujú a zanechávajú na nej jemný film pre lepšie udržanie hydratácie. Tento film však nie je natoľko mastný, pretože sme pridali aj tzv. zelený tenzid z kokosového oleja – decyl glukozid. Vďaka jeho obsahu peelingy môžete používať aj namiesto sprchovacích gélov. 

Krémový telový peeling zanechá pri pravidelnom používaní vašu pokožku krásne vyhladenú, zjemnenú a voňavú

Obzvlášť vhodný je pri zmiernení príznakov keratosis pilaris (tzv.kuracia koža), zarastaní chĺpkov po ich odstránení (tzv.strawberry legs = “jahodové” nohy) či eliminácii jazvičiek a pigmentácií po akné na chrbte či dekolte. Napomáha zjemneniu a zosvetleniu suchej, drsnej a tmavej pokožky lakťov a kolien.

 

Vyberať môžete z troch druhov:

krémový telový peeling SOĽNÁ JASKYŇA 

Ako už názov napovedá, krémový peeling Soľná jaskyňa obsahuje soľ – himalájsku a epsomskú, ktoré zbavujú pokožku odumretých buniek, revitalizujú ju a podporujú mikrocirkuláciu. Exfoliácii napomáha aj jemný pemzový prášok.  Kombinácia esenciálnych olejov Lemongrass a Rozmarín prevonia vašu pokožku a osvieži vašu myseľ. 

 

 

krémový telový peeling KÁVOVÉ POVZBUDENIE 

Krémový peeling Kávové povzbudenie obsahuje energizujúcu kávu, ktorá zbavuje pokožku odumretých buniek, revitalizuje ju a podporuje mikrocirkuláciu. Omamná vôňa kávy doplnená o štipku sladkej vanilky vás pri rannej sprche nabudí a dodá energiu do nového dňa. 

 

krémový telový peeling SLADKÉ POKUŠENIE

Krémový peeling Sladké pokušenie obsahuje trstinový cukor, ktorý zbavuje pokožku odumretých buniek, revitalizuje ju a podporuje mikrocirkuláciu. Exfoliácii napomáha aj jemný pemzový prášok. Spojenie citrusových tónov so sladkým teplým podtónom vanilky pošteklí vaše zmysly, okamžite zlepší náladu a vzbudzuje príjemný pocit radosti zo života. 

 

Ako ich použiť?

Primerané množstvo peelingu naneste na vlhkú pokožku a krúživými pohybmi masírujte. Po masáži pokožku opláchnite. Na pokožke ostáva jemný olejový film, ktorý napomáha udržaniu hydratácie. Používajte 2-3 krát týždenne.

Pre zachovanie kvality sa vyhnite naberaniu mokrými prstami, aby sa do peelingu nedostala voda. Na naberanie použite špachtličku/lyžičku, inak sa môže stať, že “rozkvitne”, a to by ste určite nechceli. 

 

Zatiaľ ich nájdete u nás len ako limitku v 50 ml balení na vyskúšanie k objednávke nad 19,95 eur zdarma 🙂 Ale čoskoro budú v ponuke ako 150 ml balenie.