Poradca sa vrátil na Kvitok! Ako ho používať? 

To, čo nám aj vám na našom novom eshope najviac chýbalo, bol jednoznačne náš PORADCA. Veľmi intenzívne sme pracovali na tom, aby sa čím skôr na kvitok.sk vrátil a bol ešte lepší, než kedykoľvek predtým. Úspešne sa nám podarilo spustiť jeho prvú časť, na pleťovej časti stále pracujeme. Vďaka poradcovi teraz jednoduchšie nájdete konkrétne produkty, ktoré sú určené presne pre konkrétny problém s pokožkou. Ako už z našich príspevkov určite viete, pri kozmetických produktoch je mimoriadne dôležitý ich správny výber. S poradcom to už nebude problém. Poďme sa pozrieť na to, ako poradca na kvitok.sk funguje. 

Čo dokáže náš kozmetický poradca? 

Veľmi dobre chápeme, že zorientovať sa v ponuke a vybrať si to správne konkrétne pre vás, môže byť náročné. Preto sme pripravili tohto jednoduchého poradcu, ktorý vám poradí s výberom na pár kliknutí. Poradca na Kvitku je inteligentná funkcia, ktorá ponúka zákazníkom personalizované rady a odporúčania týkajúce sa našich produktov. Je to akoby ste mali svojho vlastného kozmetického konzultanta, ktorý vám nielenže pomôže nájsť správne produkty podľa vášho typu pleti, stavu pokožky, potrieb, problémov a preferencií, ale podá ďalšie informácie o konkrétnych problémoch.

Môžete ho využiť kedykoľvek – počas sviatkov, víkendov, v noci… Okamžite sa vám zobrazí vhodná starostlivosť, bez čakania, bez zadávania mailov…

Ako kozmetický poradca na kvitok.sk funguje? 

Hneď v úvode na kvitok.sk, vás na úvodnej stránke privíta možnosť “Poradca pri výbere”.

Na prvej stránke si vyberiete, pre koho chcete zobraziť správne produkty. Zohľadnili sme totiž špecifiká rôznych skupín a produkty budú odporúčané podľa toho, pre koho sú alebo nie sú vhodné.

V ďalšom kroku si vyberiete, či potrebujete poradiť s výberom produktov na telo alebo na pleť.

Povedzme, že hľadáte vhodný produkt na telo. V ďalšom kroku bližšie špecifikujete, aký problém by mal produkt riešiť. 

Hľadáte napríklad produkt, ktorý pomôže s riešením celulitídy. A my pre vás taký máme.

Poradca vám poskytne nielen výber vhodných produktov, ale aj základné informácie o probléme. 

Nemusíte na nič čakať ani zadávať žiadne maily, poradca vám hneď zobrazí vami najviac overené produkty, s ktorými máte najlepšie skúsenosti vy sami a povedali ste nám o tom prostredníctvom recenzií a opakovaných nákupov. Myslite však na to, že poradca nezohľadňuje vnútorné problémy, každý z nás má inú pokožku a inú príčinu problému. Pomocou kozmetiky sa vnútorné pochody organizmu nedajú ovplyvniť. Preto, čo sadlo jednému, druhému nemusí vôbec. Všetko teda závisí od konkrétneho prípadu a toto berte ako odrazový mostík na ceste za zdravšou pokožkou.

Veríme, že tento poradca bude vaším obľúbeným spoločníkom na ceste za zdravšou a krajšou pokožkou a budete sa na neho môcť spoľahnúť 24 hodín denne. Neváhajte tiež využiť náš dotazník typu pleti a pokiaľ ste nenašli odpoveď na svoju otázku ani na našom blogu, napíšte nám na poradenstvo@kvitok.sk a radi sa na to pozrieme spolu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *