Jak še mace spravňe starac o pleť

Pozdravujeme zos vichodu bo stadzi je Kvitok keby sce ňeznaľi.

Sluchajce tu šicke! Znace vy vobec jak še mace starac o svoju kožku, žeby sce ju ňemali zošuverenu jak starej baby ric? My vam poradzime jak na to.

Dňeška vam prinašame exkluzivny maximalňe extra frišny navod jak sebe vybrac spravňe kozmetiku. Zname bars dobre že s tim mace probľem. Zname aj to že še vam nechce bars čitac ta podzme na to bez zbitočnej omačky. Aľe navod je ľem po vichodňarski ta ňeznam či tomu budzece rozumec. Chto ňerozumi ma smolu bo translator na vichodňarčinu ešci nezrobiľi. Aľe teľo nas je všadzi že určice mace dajakoho kamarata co vam to preloži. Abo še mušice naučic po vichodňarski tiž bo odteraz ľem tak budzeme hutorec!

Po perše: Zrobce sebe test typu pleti

Takoj ziscice jake produkti bi buľi pre vas najľepše jak zaklad. Mušice sebe vibrac i podľa teho bo ňeňi dobre kedz kombinujece piate cez dzeviate.

Test najdzece tu:  TEST TYPU PLETI

Po druhe: Zvoľce sebe zaklad podľa teho co vam višlo

Čuľi sce o tym že vam netreba dzešec krokovu rutinu korejskoho typu, aľe stači i naša vichodňarska? Neznace co je zaklad? Netrapce še tim, mi zname a vam povime.

Treba vam dva zdrave ruky a ku temu:

  1. daco na odľičeňe i čisceňe – može to buc i jeden produkt aľe treba ho večar dva razy použic. A nemyšľime tim purovu vodu abo mydlo, s tym še možu umyvac ľem chlopi.
  2. dajaku pachňacu vodu naj še upravi pH po čisceňu
  3. fajny aľe ňe bars masny krem bo treba i hydratovac naj ňesce zvraskavete
  4. a ešči nezapomňice na SPFko

Dajce temu čas naj tote produkty možu robic co maju. Naj vas boh chrani že by sce takoj po dvoch dňoch šicko išľi meňic. Mušice vytrimac das 4 tyžňe.

Po trece: Zhodnocice či sce našľi zaklad co vam šednul jak šerbeľ na ric

Kedz to neni dobre ta mušice najsc dajaky iny zakladny produkt a zaš testovac tote 4 tyžňe. Aľe ne caly zaklad meňic! Ľem jeden produkt.

Kedz je to dobre ta pridajce dajaku masku, serum abo piľing – tote produkty vam pomožu richľejši vyriešic problemy.

Ňeznace sebe vobec vybrac?

Dufam že sce to šicke pochopiľi bo sme to napisaľi po lopace žebi to každemu bulo jasne. A kedz mace bohatich rodičoch a vam kupiľi dluhi kabel ta sebe viskušajce našoho mocno inteľigentnoho poradcu co mi sebe na ňim rok vicerpela zos vivojom žeby šicko bulo pre vas jednoduchše a žebi vam poradzil mesto mňe co najľepši.

Majce bars šumni dzeň, trimce še a ňezapomňice lajkovac a zdieľac, žeby še to širilo jak smrud z bukozy, kedz tamadz idzece!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *