Vašu vernosť si vážime – nový VERNOSTNÝ PROGRAM KVITOK

Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať za dôveru, ktorú každý deň vkladáte do našich produktov a našej práce, lebo len vďaka vám má naša práca zmysel a my si to veľmi vážime.

Preto vám, našim verným zákazníkom, prinášame ako prejav vďaky nový VERNOSTNÝ PROGRAM KVITOK.

Za každý nákup v našom e-shope získate body – KVITKY a s nimi výhody v podobe vernostnej zľavy. Zbierať KVITKY sa u nás oplatí, lebo okrem zľavy pripravujeme v budúcnosti aj ďalšie bonusy (darčeky k nákupom vo forme limitiek či vzoriek, doprava zdarma, možnosť testovania nových produktov a pod.).

 

AKO PROGRAM FUNGUJE:

Každý registrovaný zákazník získava automaticky pri registrácii 10 vernostných bodov.

Každý registrovaný zákazník získava za recenziu k produktu 5 vernostných bodov. Vernostné body sa pripisujú po schválení recenzie. Vernostné body za predchádzajúce recenzie sa spätne nepripisujú. Pri neobvyklej aktivite pri recenziách (jednoslovné hodnotenia, veľký počet hodnotení len kvôli získaniu bodov a pod.) nebudú tieto recenzie schválené. Vyhradzujeme si v takých prípadoch právo body odobrať.

Nákup uskutočnený v e-shope www.kvitok.sk umožňuje registrovanému zákazníkovi akumulovať vernostné body vo výške 1 vernostný bod za 1 € hodnoty produktov objednaných za nasledujúcich podmienok:

  • nákup tovaru po prihlásení do svojho zákazníckeho účtu,
  • pri nákupe s uplatnením zľavy využitím poukážky vernostného programu KVITOK sa vernostné body z tejto objednávky započítavajú v hodnote tovaru poníženej o využitú zľavu,
  • pri nákupe s uplatnením zľavy v podobe zľavového kupónu sa vernostné body z danej objednávky nezapočítavajú,
  • využitie vernostných bodov sa nedá uplatniť, ak bola pri objednávke použitá iná zľava (zľavy sa nedajú kombinovať),
  • prepravné náklady sa nezapočítavajú do akumulácie vernostných bodov,
  • vernostné body sa pripočítajú k zákazníckemu účtu pri uhradení objednávky,
  • počet vernostných bodov za nákup sa automaticky zaokrúhli na celé čísla (pri nákupe v hodnote napr. 19,00 – 19,49 € bez poštovného bude do vernostného systému prirátaných 19 bodov, pri nákupe v hodnote napr. 19,50 – 19,99 € bude prirátaných 20 bodov),
  • pri zrušení objednávky sa body zo zrušenej objednávky odrátajú z celkového počtu získaných bodov, a ak boli pri tejto objednávke použité body pre uplatnenie zľavy, tieto sa pripočítajú späť.

 

Pri každom produkte je zobrazené, koľko vernostných bodov = KVITKOV nazbierate pri jeho zakúpení.

Vernostné body sa automaticky prevádzajú na zľavové kupóny, ktorých výsledkom je vernostná zľava vo finančnej hodnote podľa nasledujúcich pravidiel:

1 vernostný bod = 0,03 € zľavový kupón, ktorý môžete využiť pri nasledujúcej objednávke.

 

Doba platnosti vernostných bodov je 6 mesiacov od ich získania. Ich počet sa zobrazuje zákazníkovi po prihlásení do zákazníckeho účtu.

Zrušenie odoslanej objednávky má za následok zníženie počtu vernostných bodov súvisiacich s danou objednávkou.

Zbieranie vernostných bodov funguje od dátumu 4.12.2020. Objednávky uskutočnené pred spustením programu do zbierania vernostných bodov nie sú zahrnuté a zákazníkovi nevzniká nárok na ich získanie.

 

CHCEM ZAČAŤ ZBIERAŤ KVITKY A PRIHLÁSIŤ SA/REGISTROVAŤ SA

 

 

Podrobné znenie podmienok nájdete tu: vernostný program KVITOK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *