7. októbra 2019

Vaše skúsenosti s novou kolekciou SOLUTION

Keďže si vždy veľmi ceníme vaše názory, niektorým z vás, ktorí už majú skúsenosti s našimi aktuálnymi pleťovými krémami, sme zaslali na testovanie aj nové pleťové krémy z kolekcie SOLUTION na porovnanie.

Ide o produkty vyrábané špeciálnou technológiou za studena, ktorá sa bežne pri výrobe krémov nepoužíva, ich konzistencia je kvôli tomu ľahká a fluidná. Nič takéto v našej ponuke doteraz nebolo. Boli sme preto zvedaví, čo na to povedia naši ostrieľaní verní zákazníci. Dokopy sme rozdali vyše 100 vzoriek v dostatočnom množstve na dlhšie skúšanie, pričom naši testeri neboli ovplyvňovaní ani finálnym vizuálom, cenou či sľubovanými účinkami.

Pri testovaní boli sledované len prvotné dojmy pri používaní – konzistencia, roztierateľnosť, vstrebateľnosť, vôňa, kombinovateľnosť s dekoratívnou kozmetikou, pocity po nanesení na pleť ihneď po aplikácii/po 30 minútach/večer po celom dni aj ráno po zobudení.

Vaše skúsenosti nám veľmi pomohli, až na 2 výnimky, kedy produkt nesadol vôbec, ste boli nadmieru spokojní. Hoci prvé výsledky sa pri pravidelnom používaní objavujú neskôr, niektorí ste dokonca po týždni zbadali výrazné zlepšenie stavu pleti.

Drobné nedostatky, ktoré som vnímala ja (a medzičasom aj odstránila), ste si takmer vôbec nevšimli. V hodnoteniach sa občas spomína lepivosť krémov – ak fluid nanesiete v hrubšej vrstve, alebo ho málo zapracujete do pokožky, lepivý film sa objaví. To je znak toho, že produktu stačí naniesť menej.

Dovoľte mi teda predstaviť produkty, na ktorých som pracovala takmer 2 roky a aj s vašou pomocou sa mi podarilo dotiahnuť ich do úspešného finále.

Niektoré recenzie si môžete prečítať tu, veríme, že napovedia viac o našich novinkách a budete s nimi spokojní:

 

Silvia, Svätý Jur (Anti age)

 1. konzistencia – konzistencia mi vyhovuje
 2. pocit na pleti pri nanášaní –  prekvapenie, že také malé množstvo krému výjde aj na krk (dávala som si dve stlačenia), vstrebanie takmer okamžité a príjemný pocit. najprv pri prvých použitiach mi akoby nestačili dve stlačenia, akoby sa krém rýchlo vsiakol do pokožky a nebolo už čo rozotierať. cca po 4-5 dňoch mi rovnaké množstvo stačilo na “dlhšie” rozotieranie a na krk
 3. pocit ihneď po nanesení- veľmi príjemný, ľahkosť, necítiť nejaký “gumový” film, alebo nejaký pocit ulepenosti, napätia
 4. pocit po 30 minútach – žiaden mastný alebo iný film na pokožke, stále príjemný pocit, na dotyk pokožka nie mastná, ale pritom jemná, nie vysušená. takmer stále rovnaký pocit ako po nanesení. Tento pocit mi vydrží celý deň, pri iných krémoch som mávala pocit napnutej pokožky k záveru dňa a potrebu nakrémovať sa opäť. pri tomto kréme to nebolo. pocit sviežej pokožky vydrží až do večerného čistenia pleti
 5. pocit ráno po zobudení – ľahký, v poriadku. na noc som používala väčšinou ružovú vodu a následne pleťové oleje – arganový, marhuľový, šípkový a nejaké zmesy olejov a ráno som mala pocit napnutej pokožky a nevedela som sa dočkať kedy sa nakrémujem nech tento pocit zmizne. pri tomto kréme to odpadá, pocit na pokožke je dajme tomu ako po nanesení, necítim žiadne pnutie, potrebu sa krémovať
 6. vôňa – je zaujímavá. mne nevadí, mne vonia aj hena. môže byť niekto komu by nevyhovovala. intenzita – pre mňa je dobrá tak ako je, chvíľku vonia a potom ju necítim.
 7. pokožka je podľa mňa na pohľad aj dotyk sviežejšia, hebkejšia. mám veľmi dobrý pocit z krému – fluidu ;); zaujímalo by ma ako sa bude krémik správať v horúcom lete a tiež v zime, kedy sú extrémy pre pokožku.

 

Lucia, Bratislava (Anti age)

 1. S konzistenciou nemám žiadny problém, je veľmi ľahká, jednoducho a príjemne sa nanáša. Krému stačí na celú tvár skutočne málo.
 2. Roztiera sa jednoducho a rýchlo, takisto aj vstrebávanie je veľmi rýchle. Ihneď po nanesení je pleť trochu lesklejšia, avšak po pár minútach sa krém krásne vsiakne.
 3. Ihneď po nanesení cítim pocit akoby napnutia, pleť sa mi zdá pevnejšia, ale zároveň hydratovaná.
 4. Po 30 minútach už je krém krásne vstrebaný, mastný film je minimálny (a to ja mám mastnejší typ pleti, avšak občas so suchými miestami), make-up sa nanáša úplne bez problémov. Používam od Vás BB cream od PuroBio, alebo make-up od 100% Pure.
 5. Ráno po zobudení je pleť príjemná, avšak priznám sa hydratácia na noc je pre mňa v tomto kréme nepostačujúca. Zvyčajne pred spaním používam roll-on s Q10 a nočný olivový krém. Mám rada na noc, keď je pleť vyslovene hydratovaná a mastnejšia, vtedy mám ráno lepší pocit na pleti a netvoria sa mi suché miesta.
 6. Vôňa je zaujímavá, popravde neviem, k čomu by som ju prirovnala. Avšak toto nie je pre mňa dôležité kritérium, takže vôňa mi v žiadnom prípade nevadí, je jemná, zvláštna, ale nevtieravá.
 7. Krém mi celkovo sadol a myslím, že ako denný krém by som ho bez problémov používala ďalej.Ten pocit napnutia a hydratácie je úžasný 🙂 Je ľahký a make-up na ňom krásne bez problémov drží. Pleť sa mi vôbec z neho nemastí.

Avšak ako nočný krém by som ho nepoužívala, pre moju pleť na noc málo hydratuje, prípadne som ho kombinovala s nočným roll-on, vtedy to bolo lepšie, ale stále radšej uprednostním mastnejšiu výživnejšiu konzistenciu.

 

Katka, Humenné (Anti age)

 1. Áno, konzistencia vyhovuje.
 2. Rozotiera sa ľahko s vstrebáva rýchlo. Páči sa mi to viac ako hutné konzistencie.
 3. Pocit ihneď po nanesení na pleť – Luxusný
 4. Krém sa vstrebal pekne a nezanecháva mastný film mám pocit hydratovanej  pleti. Makeup nepoužívam len BB krém Purobio, dala som si ho po kréme a nebol problém pri nanášaní aj výsledný efekt sa mi pozdával
 5. Ráno po zobudení je pleť hydratovaná vyzerá sviežo.
 6. Pri prvom nanášaní mi vôňa trochu vadila, pri druhom sa mi začala páčiť.
 7. Iné…. keď bude krém v predaji, určite si ho kúpim, nemám čo by som mu vytkla.

 

Jana, Malcov (Anti age)

Redšia konzistencia mi vyhovuje aj preto používam Vaše pleťové krémy  Anti-aging arganový krém (30+).

Neviem možno je to len môj pocit ale zdá sa mi že bol tento krém o niečo riedši ako je teraz Anti-aging argánový krém 30+.

Daný testovaný krémik sa veľmi dobré rozotiera a pekne sa vstrebáva. Tento krémik som používala len na noc. Ráno bola pleť pekne zjednotená a nebola premastená, ale vyzerala sviežo. Čo sa týka vône príde mi výrazná aspoň ja by som uvítala trošku jemnejšiu vôňu.

 

Petra, Česká republika (Anti age)

1. Konzistence mi naprosto vyhovuje, dobře se nanáší.

2. Roztírá a vstřebává se úplně parádně:)

3. Po nanesení mám pocit dobře promazané a vyživené pokožky:)

4. Po půlhodině je krém kompletně vsáknutý, pleť je příjemná a jemná na dotek.

5. Ráno po vzbuzení – pleť je v pohodě, není mastná, ani není suchá. Příjemný pocit.

6. Vůně mi vyhovuje, nemám s ní problém.

7. Moc děkuji:))

 

Tamara, Humenné (Anti age)

S krémom som veľmi spokojná, konzistencia mi vyhovuje, pretože sa ľahko nanáša a hneď sa vstrebáva, stačí naniesť úplne malé množstvo, ktoré vystačí na celú tvár. Bezprostredne po nanesení sa mi na tvári vytvorí akýsi film, ktorý mi pleť zjednotí a nemám potrebu nanášať si makeup. Tento film ja priamo na pleti necítim, ale zvykli sa ma pýtať, prečo sa mi tak leskne tvár. Trvalo asi hodinu, kým sa krém vstrebal úplne a lesknúť som sa prestala. Bol to však len estetický problém, na dotyk bola pleť veľmi príjemná. Keďže zvyknem mať po umytí a vyčistení tváre suchú pokožku, po nanesení krému sa pleť hydratovala a pocit suchej pleti sa stratil.

Ráno pri umývaní tváre som pri kontaktne s vodou zacítila jemný mastný film, teda pleť bola stále aj po niekoľkých hodinách pod ochranou krému, hoci ho na tvári nebolo vôbec cítiť.

Zvyknúť som si musela akurát na vôňu. Zo začiatku mi prišla zvláštna, nevedela som ju zaradiť. Výrazná, ani nie príjemná, no nie nepríjemná. Po čase som si na ňu zvykla a môžem povedať, že krém mi už vonia.

Milo ma prekvapil, najviac som potešená z toho, že aj keď som úplne prestala používať makeup, tvár je farebne zjednotená akoby som ho na tvári mala. Vďaka tomu pleť vyzerá sviežo a mladšie. Mám mimické vrásky okolo očí a na čele, a najmä tie na čele sú v posledných dňoch menej prehĺbené. Nemávam problémovú pleť, tak nemôžem hodnotiť krém z tohto hľadiska. Ďakujem za možnosť vyskúšať si ho, veľká spokojnosť 🙂

 

Izabela, Rožňava (Anti age)

 1. krém sa na tonizovanej pleti ihneď roztiekol, ako voda, bol to iný pocit, ale netrvalo dlho si zvyknúť.
 2. Roztieral sa veľmi dobre, tak inak, keďže som doteraz nebola zvyknutá na tak ľahký kremík, najprv som si nebola istá ci ma to dostatočne hydratovalo keďže neostal žiadny krémový pocit, vstrebávanie bolo rýchle, a úplné.
 3. Ihneď po nanesení bola pleť žiarivá a lesklá (prirodzene), póry stiahnuté, jemnucky pocit brnenia, chladenia ostal len ľahký film, ktorý sa hneď vstrebal, no najprv som mala pocit napnutia a tahania, ale iba jemne, tak som použila ešte malé množstvo aby ma to lepšie hydratovalo, a keď som sa venovala synovi tak som na to ani nemyslela,no zrejme to ma byt zmysel aby bola pleť napnuta a mladistva
 4. Po 30 min bola pleť jemná a suchá, žiaden pocit žeby sa mi mastnila pokožka, makeup sa  nanasal dobre, no trošičku viac hydratácie mi tam chybalo v t-zone spočiatku, no po týždni som si to ledva všimla.
 5. Ráno po zobudeni som mala pleť suchú, jemnú, akoby som si sérum práve naniesla, skoro akoby sa mi pleť obnovila, a mala ju takú novú, nemusela som utakat si rýchlo umyť a nakremovat tvár
 6. Vôňa je jemne svieža, trošičku taka korenista, pripomínam mi búrku na mori, dážď, trochu tajomná vôňa, veľmi pekná, jemná, mne vyhovuje ak nie je veľmi výrazná
 7. krém je neskutočne ľahký, a v jarných letných mesiacoch bude fantastický, nezatazi pleť, napne ju a dodá krásny svieži a žiarivý vzhľad, stiahne póry, v zimnom období keď fúka, mrzne neviem ci by ma dostatočne hydratoval, ale vtedy je možné ho použiť na večer a ráno si dat avokadovy krém

 

Slávka, Bratislava (Anti age)

– príjemná vôňa

– krém sa dobre rozotiera a dosť rýchlo sa vstrebe, asi do 10 minút od nanesenia krému som cítila mierne lepkavú pokožku.

– po večernom nakrémovaní som ráno mala svieži pocit, (necítila som ani pálenie, ani svrbenie či sťahovanie pokožky), pokožka bola hydratovaná.

– po ranom nakrémovaní sa ľahko nanáša  makeup.

Celkove môžem zhodnotiť krém ako jemný s príjemnou vôňou, vhodný pre moju zrelú citlivú pokožku.

 

Eszter, Kameničná (Anti age)

 1. konzistencia mi veľmi vyhovuje, jednoznačne najviac zo všetkých vašich krémov
 2. ľahko sa roztiera, rýchlo sa vstrebáva
 3. ihneď po nanesení mám trošku taký ,,vodový´´ pocit, ale rýchlo sa vstrebe, tak mi to neprekáža
 4. po 30 minútach necítim nič, pleť je hydratovaná ale na dotyk nie je mastná ani vlhká.
 5. ráno po zobudení necítim na pleti nič, iné krémy mi zvyknú zanechať mastný film
 6. vôňa mi vyhovuje, je málo výrazná no presne také vyhľadávam

Krém si rada kúpim, ak bude v ponuke, používala by som ho ako denný krém, ako nočný krém sa mi žiada niečo hustejšie.

 

Lucia, Humenné (Anti age)

Moja pleť krémy neznesie, buď ma po kremoch svrbi pleť alebo mi uplne zmastnie a stalo sa mi aj, že som z krému ráno vstala a mala som opuchnute oči.

Do testovania s vašim krémom som sa pustila s radosťou. Používam ho už týždeň pravidelne ráno aj večer na vycistenu pleť. Konzistencia krému mi úplne vyhovuje je ľahko rozotieratelny stačí ho malý kúštik na celú pleť. Po naneseni sa hneď pekne vstrebe a zanecháva mastný ani žiadny nežiaduci film na pleť. Výsledok používania som badala už po 3 dňoch. Pleť mám jemnejsiu a vyzerá aj hydratovanejsie. Ráno keď sa nakremujem asi po 15 min. nanasam makeup a bez problémov sa znesie s krémom, nedostávajú žiadne fľaky. Jediné čo mne osobne prekáža, ale to fakt to je vo mne nie v kreme je vôňa (nemám rada veľmi aromatické krémy) ale pravdu povediac po týždni používania som si na to celkom zvykla a do prednosti vyzdvihujem jeho pozitívne účinky na moju pleť. 🙂

Takže krém je super,určite zožne úspech u mnohých žien a ja osobne by som na ňom nič nemenila 🙂

 

Beáta, Košice (Anti age)

otestované a poctivo, takže, užívala som ho aj ráno aj večer.

Jeho konzistencia je výborná, hneď po nanesení som mala pocit sťahovania čiže napínania pleti, po 30 minútach bol krém vstrebaný, bez známok mastnej pleti, čo oceňujem maximálne, pretože aj keď mám 53 rokov nemám suchú pleť ale skôr takú normálnu jemne lesklú, makeup sa nanášal v pohode. Ráno po prebudení bola pleť stále príjemná na dotyk.

A na záver len moje osobné konštatovanie, tento pleťový krém by som ja osobne používala len na deň, pretože milujem váš Q10 nočný balzam a čo sa týka vône, dlho mi trvalo zvyknúť si na tie natural vône ktoré majú vaše produkty, lebo patrím medzi ľudí, ktorí, ako sa vraví žijú život aj nosom, no najzážitok z vône mám pri používaní ílovitej masky s Guaranou a Kofeínom, to je pre mna príjemná natural vôňa čistoty.

 

Zuzka, Vranov nad Topľou (Anti Age a Balance)

Ich redšia konzistencia mi vyhovuje.  Povedala by som, že keď som sa po ich spotrebovaní vrátila k malinovému krému, ktorý som mala od Vás už kúpený, tak mi konzistencia testerov vyhovovala viac. Pri nanesení na pleť som mala pocit lepkavosti, ktorý však po niekoľkých minútach ustúpil a krém sa krásne vstrebal do pokožky. Tá bola pripravená na nanesenie makeupu.  Vôňa mi vyhovuje, skôr nevyhovuje mojim rodinným príslušníkom 😀 , ale to mi vôbec nevadí. Oni si už zvykli 😉

 

Kornélia, Dunajská Streda (Balance)

 1. velmi mi vyhovuje ta lahka konzistencia ako denny krem
 2. nanasanie je super, lahunke, rychlo sa krem vstrebava a lahko sa rozotiera
 3. ihned po naneseni vidiet mastny film, nie je ani tak mastny, ako leskly, nezdala sa mi plet mastna vobec, ale akoby sa leskla, neviem to proste opisat
 4. po 30 minutach vsetko krasne vstrebane a leskla sa plet menej, ale stale sa mi zdalo, akoby som mala tenucku masku na tvari, nepouzivam denne makeup, ale kedze som v case pouzivania riesila prave nedokonalosti pleti, tak som ho par dni pouzivala a poviem ti, ze na balance sa makeup nanasal uplne super a vydrzal perfektne cely den bez lesku
 5. v noci som krem nepouzivala
 6. vona sa mi najprv zdala velmi silna mentolova, ale po case som si na nu uplne zvykla a prisla mi skor cerstva, osviezujuca

 

Petra, Bratislava (Balance)

 1. Konzistencia je pre mňa skvelá, osobne preferujem takéto ľahké krémy (ako aj napr. denný konopný krém) – je to asi subjektívne ale mám pocit, že mi pleť tak nezamastí a neupchá póry 🙂
 2. Pocitovo je rovnako ako v predošlom bode za mňa výborné – rozotiera sa ľahko, vstrebe sa rýchlo.
 3. Trošku mám niekedy pocit, že mi na chvíľu ostane pleť ako keby “lepkavá”, ale to môže byť tým, keď ho nanesiem príliš veľa 🙂 a keď som aj tento pocit mala, po čase sa to akoby úplne vstrebalo.
 4. Mastný film mi neostáva, veľmi mi vyhovuje že nemám mastnú lesklú pleť ale zároveň mám pocit hydratovanej pleti, čo je pre mňa zázrak, pretože väčšina ľahkých gélov na mastnú pleť, ktoré som skúšala, pocitovo veľmi nehydratuje. Makeup nepoužívam, iba ľahší BB krém, ktorý sa nanáša bez problémov, neostávajú žiadne fľaky ani nič podobné, “nebijú sa” navzájom.
 5. Asi najviac ma fascinuje na tomto kréme, že či po celom dni, alebo ráno po zobudení vôbec nemám mastnú pleť. S týmto problémom bojujem dlho, aj keď ráno odchádzam z domu s dobrým pocitom na pleti, rýchlo sa v priebehu dňa mastí. Zmenu som cítila už pri konopnom kréme, ale u mňa osobne je tento nový krém v tomto smere asi ešte lepší. Je pravda, že keď použijem BB krém, mastí sa mi pleť trošku viac (v súčasnosti mám ale BB krém ktorý je pre mňa asi trošku príliš ťažký/hutný). Ak ale použijem iba tento fluid a nič viac, aj poobede mám stále krásnu, ani nie matnú ale skôr tak zdravo lesklú pleť, nie mastnú.
 6. Vôňa mi vyhovuje, príde mi taká akurát, z nejakého subjektívneho pocitu preferujem skôr voňavejšie výrobky než neutrálne 🙂

Aby som zhrnula, tento fluid mi veľmi vyhovuje, musím povedať že už za ten krátky čas badám zmeny – všeobecne sa menej mastí. Takže aj po minutí testera si ho zakúpim ihneď, ako to bude možné 🙂

 

Mirka (Balance)

dakujem za testovaciu vzorku kremu BALANCE.

Pre mna osobne je to hotovy zazrak. Vyhovuje mi konzistencne a zlozenim ani neopisujem. Pouzivala som ho rano aj vecer presne podla popisu a vydrzal viac ako mesiac*. Stacilo ho menej na plet a krasne ju hydratoval a nechal vlacnu.

Za mna 12 z moznych 10 🙂

Dakujem Vam velmi pekne za pracu, ktoru robite s laskou pre nas Zenicky 😉

 

*doplnenie – vzorka mala 15 ml

 

Majka, Prešov (Balance)

 1. Redšia konzistencia mi neprekáža a celkom mi vyhovuje
 2. Rozotiera sa ľahučko a rýchlo sa vstrebáva neostáva na vrchu pokožky
 3. Pocit po nanesení je príjemný pokožka je hladká a pružná
 4. Po pol hodine pokožka ostáva vláčna, hydratovana a pružná žiadny pocit stiahnutej pleti. Mastný film vôbec neostáva čo vyhovuje pod makeup
 5. Ráno po zobudeni pleť je vždy vláčna čiže hydratovana
 6. Vôňa mi neprekáža nakoľko je to prírodná kozmetika oceňujem že vonia iba po bylinkach z ktorého krém je

S krémom som veľmi spokojná spĺňa všetko čo by krém na moju pleť mal mať plus stačí ho máličko aby som celu tvar a krk nakrémovala dostatočne.

 

Zuzana, Nitra (Balance)

Kedze mam mastnu plet, takato konzistencia mi vyhovuje, dobre sa roztiera a rychlo vstrebava. Nezanechava mastny film. Davam si ho len rano/cez den, na noc si davam nocny olivovy krem (ktory som dostala tiez ako vzorku od vas☺️). Takto mi to zatial vyhovuje. A co sa tyka vone, je dost vyrazna ale zvykla som si rychlo.

 

Denisa, Košice (Balance, Sensitive)

Začala som vzorkou BALANCE, po prvej, ale aj ďalšej aplikácii krému som mala pocit, že je dosť riedkej konzistenie. Voňa bola výrazná, bylinková, akceptovateľná, ale spočiatku nie celkom príjemná. Po nanesení som mala pocit, že pleť je mierne lepivá, leská … pre mňa tieto nové pocity, skúsenosti bolo naozaj nové, nezvyčajné. Aj po pol hodine som mala pocit, že pleť je “lepivejšia”, avšak nanášanie make-up (v mojom prípade BB krém a púder) bolo veľmi ľahké a príjemné.

Obdobne to platí aj pri použití kréme SENSITIVE, ten mi príde, že má jemnejšiu vôňu a aj konzistencia je pre mňa menej “lepivá”.

Toto sú však prvotné skúsenosti s krémom Balance, avšak čo je neodškriepiteľné – pleť je naozaj výrazne krajšia, hydratovanejšia, sviežejšie. Prišlo mi smiešne vám to tu napísať, ale asi moje skúsenosti   najlepšie vystihne nasledujúce – mám v práci o cca 10 rokov mladšiu kolegyňu, veľmi sa mi páči ked sa ráno stretneme a ona má krásnu, sviežu pleť ….. konečne mám tento pocit aj ja keď sa pozriem do zrkadla. Použijem “klišé frázu” neverila by som, keby som neskúsila. Aj ja som za pomerne krátky čas  videla a cítila veľmi prospešné zmeny na pleti.

Ešte malý postreh – v období cyklu sa mi zvyknú na pleti objaviť nepríjemné vyrážky, bolo to takto aj teraz, ale jednoznažne používaním krému ( hlavne Balance) vyrážka sa veľmi rýchlo zahojila, resp. ani sa “nerozvinula”. Zvykla som sa s takými neduhmi pleti trápiť aj týžden a viac, teraz to bolo “poriešené” za pár dní (2-3).

Posledné dni mi vyhovovalo používať BALANCE ako nočný krém a SENSITIVE ako denný krém pod BB-krém.

Záverom – aj napriek prvým pocitom (nie veľmi príjemným, nakoľko mám radšej krémovejšie konzistencie) jednoznačne želám obom krémom ešte veľa spokojných zákazničiek a budem jednou z prvých keď bude v ponuke. Vôňa je otázka zvyku, neprekáža mi, po čase ju už ani nevnímam.

 

Romana, Humenné (Sensitive)

 1. Konzistencia vyhovuje, krém skôr uschne a to mám rada
 2. Skvele sa roztiera aj vstrebáva
 3. Pocit ihneď po nanesení – Akoby som mala jemnú vrstvu nejakej ochrany na tvári, trošku stvrdnutá pleť
 4. Zväčša si ho dávam pred spaním alebo pred nanesením makeup. Makeup sa nanáša skvele, tester je dobrý podklad. A večer neviem, lebo zväčša už zaspím 😀
 5. Priznám sa, že nejakú extra zmenu nepozorujem. Pleť je mastná ako vždy
 6. Je síce výrazná, ale nejak extra mi to neprekáža

 

Eva, Bratislava (Sensitive)

Musím povedať, že som s ním veľmi spokojná, tak ako so všetkými Vašimi produktmi, ktoré som od Vás mala. Redšia konzistencia mi vôbec nevadí, pretože aspoň nemám pocit veľkého množstva krému na tvári a hlavne stačí menšie množstvo. Krém sa veľmi jednoducho roztiera a rýchlo vstrebáva, čo oceňujem. Ihneď po nanesení mám pocit hladkej a čistej pleti a cca polhodinu po nanesení je pleť krásne hydratovaná. Ráno po zobudení mám pocit ako keby som na tvári nič nemala, čiže žiadny ťažký film z krému. Vôňa je úžasná, ale asi by som na nej trochu ubrala,keďže nie všetkým vyhovuje tak výrazná vôňa.

 

Petra, Kolárovice (Sensitive)

Bola som nadšená. Žiaden mastný film len pocit hydratácie až som si povedala čo ste mi to poslali za zázrak. Takže za mňa skvelý produkt. A teraz teda idem jednotlivo po vašich otázkach.

 1. Mne takáto konzistencia absolútne vyhovuje, mám pocit, že je len o trošku redší ako denný krém, ktorý pravidelne používam.
 2. Pocit pri nanášaní je príjemný roztierateľnosť perfektná a stačí ho veľmi malé množstvo (2x stlačím a natriem celú tvár a ešte aj ruky)
 3. Pocit po nanesení za mňa úplne perfektný. Žiadny mastný pocit len príjemná hydratácia.
 4. Pocit po 30 min. nezmenený stále príjemný pocit hydratácie. Mastný film vôbec. Make-up žiaľ používam len výnimočne, ale používam korektor na kruhy pod očami a ten na tomto kréme drží výborne a ešte mám pocit, že sa lepšie do neho zapracuje.
 5. Pocit ráno je výborný nie som vysušená, ale ani mastná ako sa mi to bežne stávalo po nočnom kréme (mangový). Mne ste teda ulahodili lebo ja mastný pocit nemám veľmi rada.
 6. Vôňa je príjemná, nie veľmi výrazná, taká bylinková (typická pre vaše výrobky)
 7. Iné postrehy nemám, zatiaľ len nadšenie a priznám sa, že som zvedavá na komplet novej kolekcie.

 

Michaela, Bratislava (Sensitive)

 1. konzistencia krému je v poriadku, nevidim v tom ziadny problem, staci naniest mensie mnozstvo a krem sa pekne vstrebava, takato konzistencia mi uplne vyhovuje
 2. velmi fajn, krem sa vdaka lahsej konzistencii sikovne rozotiera a rychlo vstrebava
 3. pocit vyzivenej pleti bez vyrazne mastneho filmu
 4. plet je jemnunka, hladka a vyborne hydratovana, co sa make-upu tyka, pokial si nenanesiem zbytocne velke mnozstvo kremu, nemam pocit mastnej pleti, prave naopak, plet ostane krasne hydratovana a nezatazena
 5. mam od Vas 1 nocny krem (avokadovy), ktory som si zvykla aplikovat najma v zimnych mesiacoch, kedze je hutnejsi, tentokrat som vyskusala kazdovecerne nanasanie tejto novinky a bola som milo prekvapena, plet bola rano svieza, vypnuta, prijemna na dotyk, bez pocitu mastneho filmu a dokonca sa mi zdalo, ze bola akoby lepsie pripravena na nanesenie make-upu
 6. vona je to, co ma zaujalo ako prve, vyhovuje mi presne v takej miere, akej je, je nerusiva a velmi prijemna
 7. aktualne pouzivam ako denny krem arganovy z Vasej ponuky, ktory hodnotim taktiez kladne, ale mam pocit, ze v porovnani s tymto otestovanym kremom neposobi na moju plet tak hydratacne (najma pocas chladnejsich dni).

 

Gabriela, Rimavská Sobota (Sensitive)

 1. Redšia konzistencia mi úplne vyhovuje.
 2. Krém sa dobre nanáša a rýchlo sa vstrebe.
 3. Páči sa mi ako vyzerá moja pleť po nanesení tohto krému. Cítim, že je vypnutá, ale nemám pocit, že mám na tvári krém (to je dobré :)).
 4. Po 30 minútach: krém sa okamžite vstrebal, make-up nepoužívam, takže k tomu sa vyjadriť neviem, ale pokožka je stále hydratovaná.
 5. ráno po zobudení mám dobrý pocit, pleť nie je suchá
 6. vôňa je veľmi jemná – príjemná

Mne tento krém sadol a som s ním veľmi spokojná a som veľmi zvedavá na viac informácií o ňom a kedy sa vlastne dostane do predaja 🙂

Dostala som od Vás aj ANTI-AGE, ten mi však vôbec nesadol, takže ho posuniem na testovanie ďalej 🙂

 

Kamil, Košice (Sensitive)

hlásim sa po týždni testovania. Ani neviem kde poriadne začať. Vďaka premenlivému počasiu, ktoré teraz na východe vládne som krém poriadne otestoval v rôznych poveternostných podmienkach čo je veľmi fajn. Sám som bol milo prekvapený ako dobre si porozumel s mojou tvárou a hlavne s premenlivým počasím.

 1. Konzistencia: Prekvapila…. Na prvý pohľad podstatne redšia ako vaše doterajšie krémy, nevzbudila vo mne hneď dôveru. Automaticky som si povedal, že na môj suchý face to bude dosť ale dosť nedostačujúce. Vychádzal som aj z predošlej skúsenosti s marhuľovým denným krémom, ktorý mi jednoducho nestačil. Ale…
 1. Pocit pri nanášaní: Úžasná roztierateľnosť a rýchle vstrebávanie… bleskovo sa vstrebal do kože. Stačí ho ozaj troška, ja som mu dopomohol aj hydrolátom na ktorý som si už zvykol. Nie je to síce potrebné keďže sa nejedná o čisto olejovú formuláciu. Len odhadujem…
 1. Pocit po nanesení: Hneď cítiť ako tvár hydratuje a vypína. Nepoznám jeho zloženie ani účinné látky v ňom ale pocit na tvári je komfortný.
 1. Pocit po polhodinke: Aj keď má človek v prvom momente vďaka vypínaciemu efektu pocit akoby trošku ťahal no po chvíľke je to preč a ostáva už len super pocit na tvári. Tvár je ukľudnená, svieža, hydratovaná a vyživená. Dokonca aj po celodennom pobehovaní po kancelárií alebo počas víkendu v prírode je pocit stále výborný. Neviem ako je to možné ale obstál veľmi dobre aj ako nočný krém čo ako muž chválim, nemusím mať toho veľa na poličke v kúpeľni úplne stačí, že ostatné veci vrátane masky na citlivú pleť, dezodorantov, tuhých šampónov, malinového oleja a mangového či olivového krému na noc mám domyslene ukryté pod umývadlom v skrinke ?
 1. Ráno: Vstávam síce zavčasu no na rannú rutinu si rád privstanem. Od kedy som mal to šťastie a oslovil Vás s prosbou o radu a začal skúšať vaše produkty, tie výsledky sú aspoň u mňa  dosť viditeľné. Nemám tvár síce ako zo žurnálu ale pokroky k lepšiemu vidieť a tým to má pre mňa celé zmysel. Ráno začínam klasikou oplachujem tvár čistou vodou pred nanesením gélu na čistenie. Bol som prekvapený jednak pohľadom do zrkadla, tvár úplne čistá, oddýchnutá a bez pocitu akéhokoľvek diskomfortu a vyživená nakoľko ešte aj ráno pri oplachovani cítiť ochrannú vrstvu na tvári. Červené miesta sú cez noc fuč, sem tam nejaká tá vyrážka okolo úst ale to je môj dlhoročný problém a krém na to isto nemá vplyv. Zinková mastička pred spaním na nepekné miesta ako posledná vrstva a ráno je radosť vstávať.
 1. Vôňa: Tak tu som sa ozaj pozastavil. Na prvé privoňanie počas aplikácie mi vôňa krému pripomenula vojenský box na topánky. Prosím neberte to v žiadnom prípade ako niečo zlé alebo negatívne, ozaj to bol len prvý pocit. Po chvíľke som sa však nevedel tej vône dosýta nabažiť… napíšem schválne, že nafetovať aby si nikto nemyslel, že som nebol pri zmysloch. Neviem aké esenciálne oleje ste použili ale takúto úžasnú unisex vônu som naposledy cítil v jednom nemenovanom kréme s pred pár rokov dozadu. Ozaj niečo čo spadá do kategórie nostalgie. Vedel by som si teda úplne predstaviť nejakú pánsku radu s touto vôňou… To by bolo niečo pre mňa… a možno sa niekedy dočkáme lebo nie každý muž pestuje bradu alebo sa denne holí žiletkou.
 1. Celkovo iné postrehy: Moja tvár bola dlhé roky problémová ( kuperóza ) rôzne diagnózy od kožnej lekárky čo sa neunúvala ani poriadne na mňa pozrieť. Vybavila to bleskovo od stola doslova medzi dverami. Vyskúšal som toho už mnoho a vždy som čítal a študoval zloženie a vkladal neveľké nádeje do produktov, ktoré len sľubovali a nič zásadné sa nedialo. Bál som sa už čokoľvek ťapnúť na svoj ksicht a tak som mu roky nevenoval žiadnu starostlivosť okrem vody a nejakého toho oleja. Pri vašom testovanom kréme som obavy hodil za hlavu aj napriek tomu, že jeho zloženie nepoznám. Nebál som sa lebo po predchádzajúcich pozitívnych skúsenostiach s vašou kozmetikou som mal istotu, že viete čo robíte a za to Vám patrí veľká vďaka.