Prírodná dekoratívna kozmetika PUROBIO

Chcete sa skrášliť, ale zároveň dať svojej pleti cennejšie, výživnejšie a prirodzenejšie zložky, ako ponúka bežná dekoratívna kozmetika?
Keďže som mala od vás mnoho dotazov na to, akú dekoratívnu kozmetiku používať, aby ste to nepokazili, keď ste si dali pleť “dokopy” spolu s nami, rozhodla som sa už dávnejšie zaradiť do ponuky značku PUROBIO, ktorú aj sama používam.

Taktiež sa často pýtate, či budeme niečo podobné vyrábať aj my. Na výrobu vlastnej prírodnej dekoratívnej kozmetiky neostáva vôbec toľko času, aby som mohla experimentovať, preto som dlho hľadala niečo, čo by mi vyhovovalo ako zložením, tak aj účinkami.

Testovala som dokopy 6 značiek, a nakoniec som sa rozhodla práve pre tú, ktorej som pôvodne vôbec nemala v pláne dať šancu. Ostatné značky mi nevyhovovali z hľadiska aplikácie, nedostatočného krytia alebo príliš vysokej ceny.

PUROBIO ma presvedčila nielen  zložením, ale najmä make-upom, ktorý perfektne kryje, ceruzkou na oči a obočie, ktoré sa nerozmazávajú a riasenkou, z ktorej ma vôbec neštípu oči.

V našom eshope je už v predaji dlhší čas, medzitým ste si ju aj dosť obľúbili, ale mali sme celý rok úplne iné starosti, tak som vám ju ešte nestihla ani predstaviť.

 

PUROBIO je talianska značka prírodnej dekoratívnej kozmetiky, ktorá vznikla v roku 2014. Ponuka je celkom široká, nájdete v nej základné veci, ako napr. make-up, BB krém, korektory, lícenky, riasenky, či očné tiene, ale aj celkom praktické vychytávky, ako kompaktný make-up pre rýchlu úpravu, alebo rúž na pery v ceruzke.

Výber odtieňov je bohatý, produkty sa hodia ako pre jemné denné, tak aj výraznejšie večerné líčenie. Produkty sú vyrobené z kvalitných surovín (marhuľový olej, kvetinová voda šalvia či dobre známe bambucké maslo)  a obsahujú iba minerálne pigmenty a organické ingrediencie, ktoré ošetrujú vašu pleť.

Napriek tomu je cenovo dostupná, čo je veľkou výhodou.

Výrobky sú vďaka svojej vysokej kvalite vhodné aj pre citlivú pokožku. Krásna a univerzálna organická kozmetika pre každého!

 

Výrobky značky puroBio kozmetiky:

  • neobsahujú silikóny a parabény
  • sú bez umelých konzervačných látok a vôní
  • bez lepku
  • sú kontrolované spoločnosťou CCPB (Konzorcium pre kontrolu biologických výrobkov), identifikované ako Cosmetic biológico
  • ďalšie certifikáty: CCPB, Vegan OK, Nickel tested

 

 

 

Medzi mojich favoritov patria najmä tieto vecičky:

kompaktný make up

 

 

Multifunkčná farba na pery a líčka

 

Poznáte túto značku? Skúšali ste už nejaké výrobky??? Dajte vedieť do komentára.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *