Nikola zo Žiliny: Som ozaj rada, že som natrafila na Kvitok #rozhovorysozakaznikmi

Prinášame vám sériu rozhovorov s tými, pre ktorých to všetko robíme – s našimi milovanými zákazníkmi. Vyspovedali sme zopár z vás a postupne vám prinesieme rozhovory o tom, ako našim zákazníkom Kvitok pomohol. Tento mesiac vám predstavíme Nikolu zo Žiliny. Nikola má 27 rokov, vo voľnom čase obľubuje turistiku, výlety do prírody a bicyklovanie. Pri výbere kozmetiky je pre ňu najdôležitejšie jej zloženie: ,,Je pre mňa dôležité, aby “sadla” môjmu typu pleti a mala primeranú cenu.”

Vyskúšala som Kvitok a dodnes neľutujem

,,O značke Kvitok som sa dozvedela pre rokom náhodou zo sociálnych sietí, kde mi zobrazilo veľmi pozitívnu recenziu na Detský prebiotický krém, vrátane fotky pred a po použití. Kedže som mala vtedy doma mesačné bábatko a bojovali sme s ekzémami, a mliečnou chrastou, tak som sa po prečítaní zloženia, a ďalších recenzií rozhodla ho vyskúšať a neľutujem! Odvtedy postupne aj ja prechádzam na Vašu kozmetiku.” Sme veľmi radi, že aj odbornejšie informácie o jednotlivých zložkách a niekedy aj kozmetických mýtoch sú pre vás pri výbere kozmetiky nápomocné. 

Nikola má doma slušnú zbierku Kvitok produktov

Nikole kozmetika z Kvitku pomohla aj s bojom s akné a čiernymi bodkami. ,,Úplne prvý výrobok, ktorý som vyskúšala bol Detský prebiotický krém pre moju dcérku, pre seba som potom kúpila Konopný krém a postupne obmieňam aj ostatnú kozmetiku práve za Kvitok. Momentálne máme doma 14 produktov z Kvitku.”

Konopný krém sadol ako žiadny iný 

Nikola nám porozprávala aj o tom, ako vyzerá jej denná skincare rutina a aké produkty ju tvoria. ,,Moja základná denná skincare rutina pozostáva z vyčistenia pleti olejom Čistá pleť, tento krok opakujem vždy dvakrát, následne si nanesiem pleťové sérum – ráno používam Dračiu krv, večer buď Kyselinu salicylovú/ Niacínamid/ Vyvažujúce sérum a následne si nanesiem Konopný krém. 1-2 krát týždenne používam aj peeling – Šípkový na problematickú pleť alebo Enzymatický peeling a taktiež Ílovú masku s čajovníkom.” 

Pri výbere Nikola vždy filtruje produkty podľa svojho typu pleti a následne sa zameria na ich účinky. ,,Úplne top sú asi všetky výrobky, ale ak by som si mala vybrať len 1, tak Konopný krém, lebo nikdy mi nesadol žiadny krém tak ako tento. A výrobok, ktorý by som si už nikdy nekúpila nemám, jedine výrobok, s ktorým mierne bojujem, lebo mi dosť vadí jeho “vôňa” a to je SOS tyčinka na akné, tá sa aj celkom ťažko nanáša, časom v tube dosť stuhla.” Do ponuky sme medzičasom pridali aj SOS sérum na výražky, s ktorým sa to už nestane! 

Kvitok ako synonymum prírody, čistoty a kvality

Sme veľmi radi, že pre Nikolu Kvitok predstavuje práve prirodu, čistotu a kvalitu. Opýtali sme sa Nikoly aj na kozmetický tip, s ktorým by sa rada podelila aj s vami. ,,Na dôkladnejšie vyčistenie pleti som začala používať aj Konjac hubku!” Ak chcete aj vy mať ešte lepšie vyčistenú pleť, pozrite si naše Konjac hubky. V ponuke ich máme viacero. 

Odkaz od Nikoly na záver

,,Kvitok je kozmetika s úžasným, prírodným, kvalitným zložením a ja som veľmi rada, že som na túto kozmetiku natrafila.”

Nikole my ďakujeme za príjemný rozhovor a nabudúce vám predstavíme ďalšiu našu zákazníčku. Máte aj vy príbeh o tom, ako a s čím vám naša kozmetika pomohla? Určite si ho nenechajte len pre seba a napíšte nám o ňom na info@kvitok.sk ! 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *