Navia končí! Privítajme KVITOK!

Ohľadom zmeny názvu, čo bolo asi pre mnohých dosť šokujúce, nám prišlo nám strašne veľa správ a komentárov, dokonca aj od kolegov z iných značiek, v ktorých vyjadrujete svoju podporu.

Veľmi úprimne by som sa chcela za to poďakovať, priznám sa, že som takú masívnu podporu nečakala, ale samozrejme dúfala som v to, že nový názov nebude prekážkou a ostanete nám verní. To ste potvrdili a ja nemôžem byť šťastnejšia.

Ďakujem za celý náš tím, lebo naozaj to pre nás nie je jednoduché. Sme v chaotickom rušnom období už nejaký čas, a nemohli sme pokračovať v našich plánoch. Som rada, že už je to konečne vonku, spadol mi fakt kameň zo srdca. Teraz už nás nič nebrzdí, hoci chaotické obdobie tak skoro neskončí. No tak nejak sme si aj na to už zvykli 😀

Prišli nám aj správy, že sa vám tento názov vôbec nepáči, nie je vhodný, že predchádzajúci názov bol lepší. Áno, viem, že starý názov bol fajn, zvykli sme si na neho, ale nedá sa to vrátiť späť.

Určite by ste vymysleli lepší a krajší názov pre svoju značku, no my boli sme limitovaní viacerými vecami, ak sme nechceli zmeniť identitu úplne – a to sme teda fakt nechceli. Milujeme náš dizajn, ručne kreslené kvety a bylinky, pozeráme sa na nich každý deň a pôsobí to na nás veľmi príjemne a pozitívne.

V prvom rade sa teda názov musí páčiť nám, lebo s ním žijeme každý deň. Viac ako na názve nám však stále záleží na zložení a kvalite výrobkov, a to sa nemení! V srdci zostávame rovnakí a konečne už budeme môcť ďalej pracovať na novinkách, vylepšeniach a splnení sľubov o maximálnej možnej kvalite celej značky, aby ste spolu s nami rozkvitli do krásy a zdravia.

Obdobie chaosu pokračuje, ale s vašou podporou sa už viac zmeny nebojíme 🙂

Ak ste ešte nezaregistrovali, aké sú dôvody zmeny názvu, a zaujíma vás, ako to bude ďalej prebiehať, všetky informácie nájdete v tomto videu. 

Ďakujeme vám za doterajšiu priazeň. Držte nám palce 🙂