MAREC V KVITKU: ženy si zaslúžia uznanie (a darčeky)

Byť ženou – matkou, manželkou a podnikateľkou zároveň nie je veru jednoduché. Viem o tom svoje. Aj preto sme sa rozhodli pokračovať v našej iniciatíve Kvitok rozvonia celé Slovensko a počas marca sme zasielali naše milé krabičky voňavých vzoriek, aby urobili radosť aj ďalším žienkam.

Ani na žienky v Kvitku sa ale nezabudlo a naši chlapci nás na MDŽ potešili peknými kvietkami. Urobilo nám to ozaj krajší deň.

MDŽ V ZÁVADKE

 V jednu marcovú nedeľu som sa zúčastnila krásneho podujatia, ktoré bolo určené pre žienky z neďalekej obce Závadka pri Humennom. Na túto akciu ma pozvala naša naozaj dlhoročná zákazníčka – pani starostka Renátka, ktorá naše produkty pozná ešte z čias Navie – to je už veru poriadne dlho. Toto podujatie pravidelne v rámci MDŽ organizovala už v minulosti a ja teším z toho, že sa niečo takéto milé vôbec deje, a že som dokonca tento rok mohla byť súčasťou. Mali sme to naplánované už pred pár rokmi, ale covid plány posunul. Konečne sa to však podarilo zrealizovať a som veľmi rada, že som mohla prísť vyrozprávať svoj príbeh a možno byť aj inšpiráciou pre niekoho, kto napr. na podnikanie nenabral odvahu. Nenechali sme nikoho bez darčeka – každá žienka si samozrejme odniesla náš milý balíček vzoriek na vyskúšanie. Kto mal záujem, pristavil sa aj na “pokec” a mohol niektoré naše výrobky vyskúšať aj na vlastnej koži.

Bolo skvelé byť opäť bližšie k vám a verím, že sa čoskoro stretneme na ďalšej úžasnej akcii.

KVITOK V ČASOPISE BALANS A RYTMUS ŽIVOTA

Tento mesiac sme spolupracovali na článkoch v rámci témy čistenia pleti – dokonca s dvomi časopismi – Balans a Rytmus života, kde ste si mohli prečítať ako si správne čistiť pleť, ktoré výrobky sú vhodné, a ktoré by sme naopak neodporúčali. Taktiež aj to, čo sa stane, keď si pleť nevyčistíte, čo narúša ochranný film vašej kože a prečo neodporúčam na čistenie vodu, mydlo či peelingové čističe.

Ak ste si nestihli časopis kúpiť, ale téma vás zaujíma (čo verím, že áno, lebo je to dôležitý krok), tak sme vychádzali z nášho blogového článku, ktorý si môžete prečítať po kliknutí na tento odkaz.

SPOLUPRÁCA DVOCH KVALITNÝCH SK ZNAČIEK

Kľúčom k vášmu zdraviu sú kvalitné produkty🌹A to nielen vtedy, keď sa o seba staráte zvonku, ale aj vtedy, keď potrebujete k zdraviu dopomôcť zvnútra. To my v Kvitku vieme a učíme to aj vás. Nedávno sa v našich hlavách zrodila jedna myšlienka… Myšlienka o tom, ako prepojíme priateľstvo, naše hodnoty, filozofiu, komplexný prístup k ľudskému zdraviu, kvalitu produktov podloženú dôkladným výskumom, pozitívnym hodnotením zákazníkov a samozrejme i slovenský pôvod. Spojili sme sily a v spolupráci s našou spriatelenou značkou One Pharma prinášame pre vás tú najvyššiu kvalitu produktov starostlivosti o telo zvonku aj zvnútra.

Rozkvitnite do krásy aj zvnútra a vyskúšajte produkty, ktoré podporia vaše zdravie teraz so špeciálnou kvitkovskou 25% zľavou. Takto si uplatníte zľavu: Vyberte si produkty na www.onepharma.sk a v nákupnom košíku zadajte zľavový kód: KVITOK25. Zľava sa odpočíta pri výslednom nákupe a neplatí na už zľavnené produkty. Zľavový kód platí do 30.6.2024. V rámci obojstrannej podpory pri objednávke v ich eshope zároveň dostanete k nákupu aj nejaké naše vzorky na vyskúšanie.

ĎALŠIE VZDELANIE DOPLNENÉ

Na záver tohto článku sa s vami lúčim pozitívnou správou. Občas treba pochváliť aj samého seba, tak sa idem teda pochváliť – moje štúdium ajurvédy je úspešne na konci. Aj keď bolo venované “len” terapii krásy, ako je na diplome uvedené, vôbec sme sa nezameriavali len na vonkajšok. Práve naopak. A to ja už predsa dávno hovorím, že stav pleti je odrazom vnútorného stavu organizmu.

Rozhodne však so vzdelávaním v tomto smere nekončím – ajurvéda je veľmi inšpiratívna a fascinuje ma jej holistický prístup k zdraviu, ktorý nanešťastie je u nás podceňovaný alebo absentuje úplne. Nepozeráme sa na svoje problémy komplexne a potom márne čakáme riešenie pomocou krémikov, čo samozrejme neprichádza do úspešného konca.

Budem z tohto štúdia, a aj ajurvédskeho panchakarma pobytu na Srí Lanke, určite čerpať čo najviac, aby som nielen vytvorila produkty, ktoré pomáhajú zmierňovať príznaky, ale pomohla pochopiť, čo kozmetika dokáže a čo bude potrebné riešiť zvnútra, aby sa odstránila skutočná príčina problému. To je mojou misiou už veľmi dlho. Tak mi držte palce!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *