Je tu jar a s ňou prišli nové farbičky!

Chcete sa skrášliť, ale zároveň dať svojej pleti cennejšie, výživnejšie a prirodzenejšie zložky, ako ponúka bežná dekoratívna kozmetika?

Keďže sme mali od vás mnoho dotazov na to, akú dekoratívnu kozmetiku používať, aby ste to nepokazili, keď ste si dali pleť “dokopy” spolu s nami, rozhodli sme sa už veľmi dávno zaradiť do ponuky taliansku značku dekoratívnej kozmetiky PUROBIO, ktorú aj sama používam.

Taktiež sa veľmi často pýtate, či budeme niečo podobné vyrábať aj my. Na výrobu vlastnej prírodnej dekoratívnej kozmetiky nezostáva vôbec toľko času, aby sme mohli experimentovať, chceme sa primárne sústrediť na produkty starostlivosti o pokožku. 

AJ JA SA RADA SKRÁŠLIM

Ako každá žena, aj ja sa rada skrášlim, preto som dlho hľadala niečo, čo by mi vyhovovalo ako zložením, tak aj účinkami.

Značka Purobio ma presvedčila nielen zložením, ale najmä make-upom, ktorý perfektne kryje, ceruzkou na oči, ktorá sa nerozmazáva a riasenkami, z ktorých ma vôbec neštípu oči.

Za ten čas ste si tieto produkty veľmi obľúbili aj vy. Rozhodli sme sa teda ponuku rozšíriť o ďalšie farebnosti, ktoré som si v poslednom období obľúbila ja. Tak sa poďte pozrieť na to, čo mám ešte overené 👇

RÚŽE NA PERY

Purobio síce skvelé rúže má, no v poslednom období je náročné naskladniť potrebný počet a zloženie ostatných odtieňov mi nevyhovuje. 

Dopĺňame ich teda novou značkou zo susedného Nemecka – KIA CHARLOTTA

Priznám sa, že som sa u nich ulakomila aj na ďalšie veci 😇 Pozrite, aké krásne paletky očných tieňov u nás odteraz nájdete. Dokonale ladiacich 5 odtieňov pre jemné aj výraznejšie líčenie. 

VEGÁNSKE LAKY NA NECHTY

Táto značka ma ale primárne oslovila svojou ponukou vegánskych lakov na nechty. Hľadala som celkom dlho, až som našla tieto: krásne farby, super držia, sú 15 free – a to bez kompromisov na kvalitu a výdrž. Laky neobsahujú žiadne mikroplasty, sú šetrné k nechtom aj k prírode.

Určite odporúčam pozrieť aj odlakovač, lebo ak hľadáte niečo, čo konečne nebude tak smrdieť, práve ste našli 👏 Navyše, nezanecháva nechty vysušené.

NOVINIEK JE ALE VIAC

Téma ochrany pred UV žiarením rezonuje svetom čoraz viac a ani dekoratívna kozmetika sa nenechá zahanbiť svojou ponukou.

Ďalšou novou značkou, ktorá dopĺňa obľúbené make-upy a BB krémy od Purobio, je anglická značka Love Ethical Beauty. Na rozdiel od produktov Purobio, majú tieto produkty vyšší SPF faktor a sú ľahšie. Nájdete tu nielen BB krém s SPF 15 a make-up s SPF 30, ale aj ľahký tónovací krém s SPF 25.

Tieto produkty už máme v ponuke už niekoľko týždňov, no stihli ste ich niektorí vykutrať a už 3 krát vykúpiť vykúpiť aj napriek tomu, že sme o tom nejako extra neinformovali. Opäť sme ale naskladnili novú várku, tak sa poďte pozrieť, ako sa môžete skrášliť aj vy.

Užívajte si krásne dni! Čoskoro sa opäť ozvem!
Vaša Martina 💖

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *