NORMÁLNA PLEŤ

Ďakujeme za vyplnenie dotazníka

Na základe vašich odpovedí by vaša pleť mala patriť primárne do kategórie NORMÁLNA, ale pre zlepšenie starostlivosti o pleť si pozrite odporúčania aj pre doplnkový typ pleti, ak vám vyšiel.

CHARAKTERISTIKA:
Normálny typ pleti je snom všetkých žien (aj mužov). Tento typ je však v dospelosti veľmi zriedkavý. Je typický pre deti a dorast. Pokožka nie je napnutá ani príliš premastená. Je bez vrások, bez akné, bez lesku, póry nie sú zväčšené a upchaté, koža je jemná, hebká, svieža, pružná. Má jednotnú štruktúru a pigmentáciu, hladký povrch a dobrú mikrocirkuláciu.

 

ODPORÚČANIA:

Aj bezproblémová pleť vyžaduje správnu starostlivosť a nezaobíde sa bez dôkladného čistenia, hydratácie a ochrany pred vonkajšími vplyvmi, ktoré pôsobia ako prevencia pred predčasným starnutím a negatívnym pôsobením vonkajších vplyvov. Pri výbere základnej starostlivosti by pre vás mohli byť vhodné produkty z týchto kategórií: Suchá/Citlivá/Normálna pleť alebo Sensitive, ktoré sú ideálne aj na bežné každodenné ošetrovanie normálnej pleti. Doplnkové produkty, ako sú masky či séra, si vyberajte podľa aktuálneho stavu pleti.

 

Pre výber komplexnej starostlivosti na mieru a odporučenie konkrétnych produktov podľa typu a stavu pleti, využite nášho PORADCU.